Zamknij

Darmowa kawa i koncert Bajmu. ZET Cafe rusza w Polskę! Pierwszy przystanek już 30 czerwca w Kolbudach [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
26.06.2018 14:09
Darmowa kawa i koncert Bajmu. ZET Cafe rusza w Polskę! Pierwszy przystanek już 30 czerwca w Kolbudach [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

W sobotę 30 czerwca w Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach zainaugurujemy trasę naszego mobilnego studia ZET Cafe. Na miejscu czekać będziemy na Was z masą atrakcji, pyszną darmową kawą i radiowym programem Agnieszki Kołodziejskiej NA ŻYWO. Inaugurację naszej trasy uświetni występ Beaty i Bajmu!

W Kolbudach tradycją jest to, że każdego roku podczas inauguracji i pożegnania sezonu wakacyjnego towarzyszą znakomici muzyczni goście. W tym roku oprócz tego, że scenę przy Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach rozświetli gwiazda największego krajowego formatu, to jeszcze Radio ZET nada specjalny program ubrany w mnóstwo niespodzianek, lokalnych przysmaków, a do tego wyśmienitej, darmowej kawy.

IMG_3987

Beata i Bajm zwieńczeniem inauguracyjnego przystanku ZET Cafe 2018

Nie ma chyba sensu przytaczanie ich najpopularniejszych tytułów. Nie ma również sensu liczyć ile tygodni królowali na listach przebojów. Grali na najpopularniejszych krajowych festiwalach, sprzedali niezliczone ilości płyt a na swoim koncie mają najważniejsze nagrody, przyznawane zarówno przez fanów, jak i środowisko muzyczne. Niepowtarzalny styl oraz charakterystyczny wokal Beaty Kozidrak oraz brzmienie zespołu Bajm znamy wszyscy.

Refreny wielu jej piosenek nie są obce najstarszym, jak i tym młodszym. Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że już w tę sobotę (30 czerwca) w Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach wystąpi prawdziwa ikona polskiej muzyki pop i rock!

- Nasi mieszkańcy zdążyli się już przyzwyczaić do wielkich nazwisk artystów, którzy występują na naszych festynach - mówi wójt Leszek Grombala. - Sami sobie zawiesiliśmy poprzeczkę naprawdę wysoko. Kurczy się lista tych wielkich, którzy u nas jeszcze nie grali. Gościliśmy przecież takie gwiazdy jak choćby Krzysztof Krawczyk. Również tym razem sięgamy po zespół, który znają wszyscy. Mam nadzieję, że wybór jakiego dokonaliśmy przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na wiek. Już dziś pragnę zaprosić naszych mieszkańców na Powitanie Lata 2018. Spotykamy się 30 czerwca w Gminnej Przystani Żeglarskiej. Zapewniam, że Beata i Bajm nie będą jedyną atrakcją, jaką przygotowujemy na ten dzień.

30.06 KOLBUDY plakat

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz bawić się z nami w Kolbudach, to spokojnie, nie masz się czym martwić! W tym roku zaplanowaliśmy 9 przystanków w każdym zakątku Polski. Zobacz, gdzie i kiedy zagościmy w tym roku:

radiozet cafe zdjęcie start instagram (11)

ZET Cafe 2018 CZAS ZACZĄĆ! ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Po więcej ciekawostek i obrazków z naszej trasy zaglądaj na naszego FB (Radio ZET Cafe) oraz naszego Instagrama (radio_zet). Będziemy tam relacjonować dosłownie wszystko!

Źródło: kolbudy.pl