Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET: Zjedz darmowe śniadanie w swoim mieście [LISTA MIAST, DATY, MENU]

Tomasz Pietrzyk
06.09.2019 14:42
Darmowe śniadania od Radia ZET
fot. Radio ZET

Radio ZET pomoże Polakom wrócić do codziennej rzeczywistości po wakacjach. 9 września 2019 roku ruszy „Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa”. Sprawdź szczegóły naszej śniadaniowej trasy i zobacz, co pysznego przygotowaliśmy w menu.

Darmowe śniadania od Radia ZET [DATY, LISTA MIAST]

Koniec wakacji to dla większości Polaków bolesny powrót do rzeczywistości i coraz mniej czasu na przygotowywanie najważniejszego w ciągu dnia posiłku. Dlatego Radio ZET przychodzi z pomocą i zaprasza na „Wielką trasę śniadaniową”. Spotkaj się z nami w swoim mieście i zjedz przepyszne śniadanie.

9 września 2019 roku naszą śniadaniową trasę zainaugurujemy w Słupsku – wszystko za sprawą zaproszenia słuchacza Kamila, który w formularzu zgłoszeniowym napisał do nas tak:

„Cześć Radio Zet! Chwilę mi zajęło myślenie nad tym jak was przekonać, że to właśnie Słupsk jest miastem do którego powinniście przyjechać. Po 29 latach mieszkania tutaj z krótkimi przerwami, mógłbym wam opowiedzieć tyle, że nie starczyłoby wam czasu antenowego żeby to przeczytać, więc może skupię się na tym, że jest to miasto niewielkie - poniżej 100 tys. mieszkańców, ale tak cudownie kompaktowe i prężne, że śmiało można mówić że jesteśmy ogólnopolskim ewenementem. Cudownie działająca kultura - instytucje z których wyfrunęły w świat takie osoby jak Sikora, Sarsa, Grażyna Auguścik, do tego piękne, poniemieckie kamienice - klimat starówki który czuć tutaj w piątkowe letnie wieczory jest nie do zapomnienia! Miasto wspiera także swoich mieszkańców na tak wiele różnych sposobów, że właściwie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Młodzi przedsiębiorcy mają Aktywator - Dom Startupów, który pomaga rozwinąć skrzydła, a osoby zrzeszone wokół licznych organizacji pozarządowych korzystając z miejskich grantów i dotacji realizują setki przeróżnych projektów ubarwiających miejską przestrzeń. A do tego Murale! Na każdym roku, na kamienicach, na blokach, bramach, murach - właściwie całe centrum jest kolorowe i pięknie pomalowane. To taki przedsmaczek! Przyjedźcie, zobaczcie sami, bo nie da się tego opowiedzieć - to trzeba zwyczajnie przeżyć.”

W taki oto sposób Kamil załatwił pyszne, darmowe śniadanie wszystkim mieszkańcom Słupska. W poniedziałek (9 września) zapraszamy na skwer przy napisie „I Love Słupsk”.

Śniadania od Radia ZET [GODZINY WYDAŃ, MENU]

Pożywne śniadania na Dzień Dobry Bardzo w godzinach 7.30-12.00 będzie serwował dobrze znany z anteny Radia ZET — Kamil Nosel, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. W śniadaniowym menu znajdziecie klasyczne kiełbaski z wody z pomidorami, parówki z serem w omlecie z pomidorami i oregano, czy parówki z pieczoną cukinią i sosem z pesto ziołowym i pieczywem. Szykuje się bardzo smacznie!

„Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa” to doskonała okazja do zrobienia wspólnego zdjęcia czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Relacje ze wspólnego śniadania będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET, a także zobaczyć na Instagramie (radio_zet) i radiozet.pl.