Zamknij

Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET: Sprawdź, w którym mieście możesz zjeść darmowe śniadanie [LISTA MIAST, DATY, MENU]

Materiały partnerskie
11.09.2019 09:15
Trasa śniadaniowa Radia ZET
fot. Radio ZET

Od 9 do 20 września Radio ZET pomaga rodakom wrócić do powakacyjnej rzeczywistości, serwując darmowe śniadania w wielu miastach Polski. Sprawdź szczegóły naszej śniadaniowej trasy i zobacz, co pysznego przygotowaliśmy w menu.

 

Darmowe śniadanie w Twoim mieście [ZGŁOŚ SWOJE MIASTO]

Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET rozpoczęła się w Słupsku 9 września 2019 roku. Na pomorze trafiliśmy dzięki słuchaczowi Kamilowi, który poprzez specjalny formularz napisał do nas wiadomość na tyle przekonywującą, że nasze śniadaniowe tournée po Polsce postanowiliśmy rozpocząć właśnie w jego mieście.

Do tej pory Radio ZET na zaproszenia swoich słuchaczy zorganizowało śniadania w Słupsku, Gdyni i Starogardzie Gdańskim. Do Twojego miasta też możemy przyjechać! Więc jeśli tylko chcesz, aby mieszkańcy Twojego miasta nosili Cię na rękach - napisz do nas i zgłoś swoje miasto!

To, gdzie Radio ZET będzie z pysznym śniadaniem dnia następnego usłysz słuchając porannego programu Dzień Dobry Bardzo. Relacje ze wspólnego śniadania można usłyszeć na antenie Radia ZET, a także zobaczyć na Instagramie (radio_zet) i radiozet.pl.

Śniadania od Radia ZET [GODZINY WYDAŃ, MENU]

Pożywne śniadania na Dzień Dobry Bardzo są serwowane przez Kamila Nosela i można je zjeść od poniedziałku do piątku (9-20 września 2019 roku). W śniadaniowym menu znajdziecie klasyczne kiełbaski z wody z pomidorami, parówki z serem w omlecie z pomidorami i oregano, czy parówki z pieczoną cukinią i sosem z pesto ziołowym i pieczywem. W naszym śniadaniowym miasteczku jest bardzo smacznie!

Darmowe śniadania od Radia ZET MENU