Zamknij

Dni mijają, a Radio ZET dalej spełnia marzenia swoich słuchaczy!

Jan Kwietniewski
07.12.2020 10:29
Dni mijają, a Radio ZET dalej spełnia marzenia swoich słuchaczy!

Tygodnie mijają, a Radio ZET dalej spełnia marzenia. Zobaczcie, jak wyglądało to w piątek 4 grudnia.

Kolejny dzień spełniania marzeń w Radiu ZET zaczęliśmy razem z Michałem Adamskim w Sile Muzyki. Zadzwoniliśmy do Kasi, która napisała nam, używając specjalnego formularza na RadioZET.pl, o swoim marzeniu. Nasza słuchaczka chciała odbiornik radiowy. Był jednak pewien haczyk - radio musiało spełnić nietypowe wymagania.

Ale to nie był koniec! Potem antenę Radia ZET przejęła ekipa Uważam ZET. Damian i Ewelina również chcieli zamienić czyjś dzień w Dzień Dobry Bardzo! Krystian z Bobrowka napisał nam na RadioZET.pl o swoim marzeniu, więc je spełniliśmy. Zrobiło się sportowo. Emocje niczym na stadionie podczas meczu. Ale zobaczcie sami!

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.
Więcej tutaj!