Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Hej Fest w Krynicy! Baw się z Radiem ZET!

20.07.2017 12:24

Za nami pierwszy koncert pod znakiem Hej Fest przy dolnej stacji Polskiej Kolejki Linowej w Palenicy. Kolejne emocje w sobotę 22 lipca - w Krynicy!

Hej Fest w Krynicy! Baw się z Radiem ZET!

W Szczawnicy wszystko zaczęło się od koncertów grup Enej, LemON i od piosenek Patrycji Markowskiej! Teraz pora na Eleanor Grey, Grzegorza Hyżego i Lady Pank! Druga impreza odbędzie się w Krynicy; później kolejnych sześć koncertów będzie już na Gubałówce!

hej_gh

22 lipca na Deptaku Głównym w Krynicy najpierw pojawi się Grzegorz Hyży. Ze swoim zespołem zagra tam o 19. Eleanor Grey wystąpi o 20:45, a o 21:30 zagra Lady Pank. Grzesiek Hyży zagra najnowsze numery z płyty „Momenty”, ale nie zabraknie też dobrze znanych utworów z debiutanckiego albumu „Z całych sił” z 2014 roku. Wielkopolanie z Eleanor Grey zagrają ze swojego digipacka „K-R-Y-S-T-Y-N-A”, a rockowi wyjadacze z Lady Pank wystąpią na zakończenie muzycznego święta w Krynicy! Nie zabraknie zarówno utworów z pierwszych płyt, jak i najnowszych numerów z zeszłorocznej płyty „Miłość i władza”.

hf_eg

 

hf_lp

Na kolejnych koncertach na Gubałówce zgrają też Mateusz Ziółko czy Sylwia Grzeszczak – 29 lipca, IRA i T.Love – 5 sierpnia, Happysad i Zakopower – 12 sierpnia. Do końca lata usłyszmy też m.in.: Kult, Bajm, Mroza, Organka, Perfect czy Raya Wilsona.

(rokl)

Oceń