Zamknij

Drugi, letni koncert „Siła Muzyki Radia ZET” już 14 lipca w Wągrowcu!

Tomasz Pietrzyk
11.07.2018 13:02
Drugi, letni koncert „Siła Muzyki Radia ZET” już 14 lipca w Wągrowcu!

14 lipca zapraszamy do Wągrowca na drugi, letni koncert pod hasłem "Siła Muzyki Radia ZET". Na scenie wystąpią m.in. Edyta Górniak, Sarsa i Mesajah, a wstęp jest bezpłatny.

Na scenie pojawi się również zespół Impacto, a także lokalni artyści. Koncert poprowadzi Damian Michałowski (z lewej), którego wspierać będzie specjalista od wkręcania, czyli Kamil Nosel (z prawej).

Michałowski i Nosel

W dniu koncertu ulicami Wągrowca będzie jeździć Muzyczny Autobus Radia ZET. Podróżując naszym busem będziesz mogła/mógł m.in. zrobić tatuaż, makijaż fluo, wziąć udział w quizach, a także w muzycznych zabawach z nagrodami.

Koncert "Siła Muzyki Radia ZET" do obejrzenia na Facebook'u i Instagramie.

Wszystko to, co dziać będzie się wokół każdego z trzech koncertów "Siła Muzyki Radia ZET" można podejrzeć na specjalnym Facebook'owym profilu naszej trasy oraz na oficjalnym Instagramie naszej stacji (radio_zet).
Warto być aktywnym i z uwagą śledzić nasze posty w profilach społecznościowych. W trakcie trwania koncertu organizujemy konkurs, w którym poprzez aktywność na naszym Facebooku lub Instagramie będzie można m.in. wygrać naszą najnowszą składankę "Siła Muzyki Radia ZET vol.2". Odbiór nagrody nastąpi między koncertami na scenie. To doskonała okazja do tego, aby móc zobaczyć jak wygląda koncertowe zaplecze i rzucić okiem na garderobowe życie gwiazd.

Trzeci koncert w Kaliszu.

25 sierpnia o godz. 19:00 na Polach Marsowych w Kaliszu odbędzie się ostatni koncert w ramach naszej letniej mini trasy. Na kaliskiej scenie wystąpią m.in. Dawid Kwiatkowski, Afromental, Impacto oraz artyści lokalni.

Sila-muzyki