Dzień Dziecka od A do ZET! Baw się całą rodziną z Radiem ZET na jednym z czterech pikników [HARMONOGRAM]

Tomasz Pietrzyk
24.05.2018 14:29
Dzień Dziecka od A do ZET! Baw się całą rodziną z Radiem ZET na jednym z czterech pikników [HARMONOGRAM]

Od 1 do 3 czerwca zapraszamy na rodzinny piknik w ramach akcji „Dzień Dziecka z Radiem ZET”! Będziemy się bawić w czterech miastach, w których czekać na Was będzie masa atrakcji! Spotkaj się z nami w Chorzowie, Warszawie, Uniejowie lub w Aquaparku w Redzie.   

1.06 CHORZÓW

Dzień Dziecka z Radiem ZET inaugurujemy w Legendii - Śląskim Wesołym Miasteczku. W godzinach 11:00 - 18:00 zapraszamy na wielką rodzinną imprezę z okazji Dnia Dziecka.

Na wszystkich obecnych czekać będzie moc atrakcji - animacje i zabawy z postaciami z bajek Disneya, Bajkowe Party w strefie Radia ZET, Studio nagrań Radia ZET z relacją na żywo, muzyczne mini studio z karaoke, strefa Mamby ze specjalnymi konkursami, grami i zabawami dla każdego, foto budka, bungee, flipery i wiele, wiele innych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Legendii.

2.06 WARSZAWA (DNI BEMOWA)

Następnego dnia zapraszamy do Stolicy na Dni Bemowa (Lotnisko, teren Autodromu Bemowo, godz. 11:00). Wraz z Mambą i organizatorami przygotowaliśmy dla Was specjalne atrakcje, m.in. koncerty popularnych wykonawców, takich jak: Natalia Szroeder czy Grzegorz Hyży oraz piknik sportowy z okazji Dnia Dziecka. 

Wiele osób szuka także informacji na temat biletów na Dni Bemowa 2018. Nie martwcie się, mamy dobre wiadomości! Bilety na Dni Bemowa 2018 nie obowiązują - wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny dla wszystkich!

30806000_1947925321884301_542163272930884384_o
 

2.06 UNIEJÓW (TERMY)

Tego samego dnia zabawę rozkręcamy także w Uniejowie! Zabierz swoje pociechy na wyjątkowy weekend z okazji Dnia Dziecka z Kogutem Rubinem w Termach Uniejów:

plakat-2-tif-page-001
 

3.06 REDA

W ostatni dzień naszej akcji bawimy się w ciekawym i modnym miejscu na aktywne spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie - Aquapark w Redzie.

Obiekt otwarty już prawie dwa lata temu zaskarbił sobie przychylność amatorów wodnych szaleństw za sprawą bajkowej infrastruktury oraz licznych atrakcji. W redzkim aquaparku można z bliska podziwiać słynne rekiny – korzystaj z aquaparkowego oceanarium, unikatowej zjeżdżalni lub basenu do nurkowania i baw się w najlepsze!

STREFY MAMBY

W każdym mieście, czekać na Was będą także specjalne strefy Mamby: foto budka, magiczne koło fortuny, gdzie do wygrania będą prze smaczne słodycze Mamby, gigantyczne puzzle, super malowanka wielkich rozmiarów, bungee po nagrody, masa zabaw i konkursów, w których do wygrania będzie ponad TYSIĄC gum rozpuszczalnych Mamba oraz specjalne strefy malowania buzi i tatuaży. 

Taka impreza z tak dużą ilością przeróżnych atrakcji nie może Cię ominąć! Do zobaczenia na pikniku Radia ZET i Mamby!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!