Zamknij

Dzień Kobiet w Radiu ZET. Prezenterki przejmują antenę, a prezenterzy ruszają z kwiatami w Polskę [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
07.03.2019 10:42
Dzień Kobiet w Radiu ZET. Prezenterki przejmują antenę, a prezenterzy ruszają z kwiatami w Polskę [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Radio ZET szykuje specjalną ramówkę z okazji Dnia Kobiet. 8 marca w ramach akcji "Siła kobiet w Radiu ZET" między godz. 6:00 a 21:00 antenę przejmie żeńska część redakcji. W tym czasie prezenterzy wsiadają w auta i ruszają w Polskę z pięknymi, czerwonymi różami. 

 

Co by było, gdyby radiem rządziły kobiety? 8 marca w Dzień Kobiet słuchacze przekonają się o tym, jak wyglądałoby radio, gdyby pracowała w nim wyłącznie płeć piękna. Zapowiada się wyjątkowy dzień, który od A do ZET pokaże kobiecy punkt widzenia.

O poranku słuchaczy przywita Agnieszka Kołodziejska, która poprowadzi poranne „Dzień Dobry Bardzo". Gospodynią pasma 10.00-14.00 będzie Beata Tadla, do której po 12.00 dołączy Grażyna Torbicka z cotygodniowym filmowym cyklem „Kocham Cię kino".

Popołudniu od godz. 14:00 „Uważam ZET” poprowadzi — wyjątkowo samodzielnie — Ewelina Pacyna, a pasmo między 18:00 a 21:00 przejmie Justyna Dżbik-Kluge.

Gośćmi programów będą m.in.: Dorota Wellman (Dzień Dobry Bardzo), Roma Gąsiorowska (Siła Muzyki), Dorota Szelągowska i Daria Zawiałow. Przez cały dzień, za pośrednictwem Radia ZET, słuchacze będą mogli składać życzenia paniom, wysyłając do nich kwiaty i prezenty.

ramowka-dzien-kobiet-POST-NA-FACEBOOK-1200-x-1200
 

Wszystkie wydania „Wiadomości Radia ZET” przedstawią wyłącznie dziennikarki naszej stacji.

Prezenterzy Radia ZET ruszą w Polskę [LOKALIZACJE]

W Dniu Kobiet męska część redakcji wyruszy w Polskę, odwiedzając m.in. Trójmiasto, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław i Warszawę. Dziennikarze sprawdzą, jak obchodzony jest w Polsce ten dzień. Przy okazji będą wręczać kwiaty i składać życzenia spotkanym paniom.

8 marca to również początek Babskiego weekendu z Radiem ZET". Już po raz piąty Agnieszka Kołodziejska spotka się ze słuchaczkami w Termach Uniejów. Czekają je m.in. zakupowe szaleństwa, metamorfozy pod okiem profesjonalistów, relaksujące kąpiele i masaże, a także wieczorne party. Słowem, zapowiada się niezapomniany weekend z Radiem ZET. Relacje będzie można usłyszeć na antenie stacji.

Wszystkie zwycięskie zgłoszenia do zobaczenia na naszym Instagramie.