Zamknij

Dzień Kobiet z Radiem ZET: Rozpieściliśmy setki kobiet w Toruniu, Ciechocinku i Łęczycy [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
08.03.2018 16:35
Dzień Kobiet z Radiem ZET: Rozpieściliśmy setki kobiet w Toruniu, Ciechocinku i Łęczycy [WIDEO]
fot. Radio ZET

Z okazji Dnia Kobiet, wybraliśmy się do trzech najbardziej sfeminizowanych miast w Polsce. Nasz szarmancki reporter Michał Dzienyński wziął w swe męskie dłonie mikrofon i piękne, czerwone tulipany, którymi obdarował mieszkanki wcześniej wspomnianych miejscowości. Zobacz relację wideo z naszej akcji!

 

„Kopernik też była kobietą”

W Toruniu znajdziesz nie tylko pyszne pierniki, ale także wspaniałe, piękne i uśmiechnięte Panie. Od godz. 6:00 rano reporter Michał Dzienyński wyruszył z tulipanami w miasto. Swoje obdarunki rozpoczął od starówki przy pomniku Mikołaja Kopernika. Następnie można było go spotkać w okolicach Urzędu Miasta, a następnie czającego się na młode studentki w okolicach Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Ciekawostką jest fakt, że w Toruniu na 100 mężczyzn przypada 117 kobiet.

Następny przystanek – Ciechocinek

Kolejne sfeminizowane miasto, które w tej kategorii chyba góruje w całej Polsce. Dane nas zaskoczyły, bo w Ciechocinku na 100 facetów przypada 120 kobiet. Reporter Dzienyński swoje łowy rozpoczął od zatrzymania się pod słynnymi, wypoczynkowymi tężniami.

Na koniec zamieszanie pod Urzędem Miasta Łęczyca

Pierwszą trójkę najbardziej sfeminizowanych miast w Polsce zamyka malownicze miasto Łęczyca. To tu Michał zakończył swoje kokieciarstwo i to tu, podobnie jak w Toruniu, na 100 przedstawicieli mniej atrakcyjnej płci przypada 117 kobiet. Odczuliśmy to, kiedy przybyliśmy pod tamtejszy Urząd Miasta. 

IMG_7089

   

 

Dziękujemy wszystkim napotkanym Paniom za piękny uśmiech i za każdą pozostawioną szminkę na naszych policzkach. 

Redaktor Dzienyński i jego ekipa!