Zamknij

Dzień w Radiu ZET na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowany!

Tomasz Pietrzyk
14.01.2018 09:00
Dzień w Radiu ZET na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowany!
fot. Radio ZET

Radio ZET po raz kolejny przyłącza się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcje wystawiliśmy "Dzień w Radiu ZET". Osoba, która wygra licytacje, na jeden dzień wcieli się m.in. w ZETkowego dziennikarza, prezentera, a nawet wydawce. 

Osoba, która wylicytowała dzień w Radiu ZET będzie mogła zwiedzić redakcję Radia ZET, przy ul. Żurawiej  8 w Warszawie oraz pozostałe redakcje stacji Grupy Eurozet (ChilliZET, Meloradio, Antyradio) oraz spotka się z prowadzącymi programy "Poranek z Radiem ZET" (Agnieszka Kołodziejska, Tomasz Florkiewicz), "Dzień z Radiem ZET" (Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński) i "Popołudnie z Radiem ZET" (Kamila Terpiał i Roman Osica). Zwycięzca ponadto wcieli się w rolę radiowej pogodynki w porannym paśmie "Poranek z Radiem ZET", porozmawia z Konradem Piaseckim, redaktorem prowadzącym Gościa Radia ZET, weźmie udział w produkcji programu Radia ZET, zapozna się z pracą reportera radiowego, weźmie udział w porannym kolegium i współtworzy serwis informacyjny pod okiem redaktora wydania.

screen
 

Do licytacji przejdziesz klikając tutaj.

26. Finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018 roku, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP - Wybór celu Finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować. A to nie jest łatwe – wszyscy zwłaszcza w ostatnich dniach widzimy, z jak wieloma bolączkami boryka się dziś cały system ochrony zdrowia w Polsce – dodaje Prezes Zarządu Fundacji.

Źródło: wosp.org.pl