Zamknij

Elbląg: Kamil Nosel przebrany za ochroniarza odnaleziony [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
30.08.2019 16:29
Elbląg. Kamil Nosel przebrany za ochoroniarza rozpoznany
fot. Radio ZET

W czwartek 29 sierpnia 2019 roku w Elblągu, Radio ZET ukryło przebranego za ochroniarza Kamila Nosela. Jako pierwszy Nosela rozpoznał słuchacz Paweł i poprzez przybicie z nim "piątki" został ostatnim w 2019 roku zwycięzcą nowego, markowego skutera. Zobacz materiał z ukrytej kamery.

 

Kamil Nosel przebrany za ochroniarza rozpoznany!

29 sierpnia w Elblągu podczas ostatniej odsłony w 2019 roku akcji „Znajdź Nosela” pierwszą osobą, która rozpoznała ucharakteryzowanego prezentera Radia ZET został słuchacz Paweł. Tego dnia Kamil Nosel został przebrany za pracownika ochrony.

Jak poszło Noselowi w roli ochroniarza? W jakich okolicznościach został ukryty i odnaleziony oraz ile osób szukało pilnującego porządku Nosela? Cały przebieg z poszukiwań Kamila Nosela w Elblągu zarejestrowaliśmy z ukrytej kamery. Całość możecie zobaczyć w powyższym materiale wideo.

Poszukiwania Kamila Nosela w Elblągu były ostatnimi w 2019 roku. Przypomnijmy, że od 4 lipca do 29 sierpnia 2019 roku w każdy czwartek wakacji w różnych częściach polski Radio ZET chowało przebranego za różne postaci Kamila Nosela.

Skutery od Radia ZET [DATY, LISTA MIAST]

Markowe skutery od Radia ZET można było wygrać w każdy czwartek wakacji 2019. Jak, kiedy i gdzie można było szukać Kamila Nosela? Wszystkich podpowiedzi dotyczących przebranego Nosela w danej lokalizacji mogliście usłyszeć w Radiu ZET. Dodatkowe i równie pomocne podpowiedzi dotyczące stroju i lokalizacji Kamila Nosela mogliście podejrzeć na naszym Instagramie (radio_zet). Mistrza wkrętów mogliście spotkać w następujących miastach:

  • 4.07 - Rzgów - Miasto Mody Ptak - ODNALEZIONY
  • 11.07 - Lubniewice - ODNALEZIONY
  • 18.07 - Kalisz - ODNALEZIONY
  • 25.07 - Kołobrzeg -  ODNALEZIONY
  • 1.08 - Bielsko-Biała -  ODNALEZIONY
  • 8.08 - Karpacz -  ODNALEZIONY
  • 15.08 - Uniejów -  ODNALEZIONY
  • 22.08 - Zgorzelec -  ODNALEZIONY
  • 29.08 - Elbląg - ODNALEZIONY

Aby wygrać skutery Suzuki Burgman od Radia ZET trzeba było „przybić piątkę” z Kamilem Noselem.

Suzuki Burgman: markowy skuter od Radia ZET

Nagrodą główną w naszej letniej zabawie był markowy skuter Suzuki Burgman o wartości blisko 18 000 tysięcy złotych. Zwycięzca, który jako pierwszy rozpoznał Kamila Nosela wygrywał skuter z opłaconym podatkiem.

Dziękujemy za wspólną zabawę!