Zamknij

Emocje sięgają zenitu! Trwa spełnianie marzeń słuchaczy w Radiu ZET

Jan Kwietniewski
30.11.2020 09:39
Emocje sięgają zenitu! Trwa spełnianie marzeń słuchaczy w Radiu ZET

Niemal tradycyjnie nasza porankowa ekipa Marcin, Agnieszka i Robert postanowili zmienić czyjś dzień w Dzień Dobry Bardzo. Zadzwoniliśmy do Beaty z Górnego Śląska. Jej marzenie, o którym napisała nam na RadioZET.pl, wzruszyło nas. Poprosiła nas o pewną szczególną pomoc, bo jak pisała, serce jej pękało, gdy widziała, z jakimi warunkami muszą mierzyć się rodzice chorych dzieci. Mowa o towarzyszeniu maluchom na szpitalnym oddziale. Tak by nie zostawały same na noc i by obecność rodzica dodawała im otuchy. 

Ale to nie był koniec emocji. Radio ZET spełnia marzenia nie tylko o poranku. Dlatego z kolejnym Słuchaczem połączyliśmy się w Uważam ZET. Ewelina i Damian zadzwonili do Kamili z Malechowa. Napisała do nas w imieniu rady rodziców grupy przedszkolnej "Bystrych tygrysków". Razem z innymi rodzicami chcieli zrobić niespodziankę ich dzieciom i podarować upominki na mikołajki.

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.
Więcej tutaj!