Zamknij

Eurowizja 2019: Tulia poza konkursem. Mamy komentarz menadżera Tulii i producenta piosenki „Fire of Love (Pali się)” [PODCAST]

Tomasz Pietrzyk
15.05.2019 14:37
Eurowizja 2019: Tulia poza konkursem. Mamy komentarz menadżera Tulii i producenta piosenki „Fire of Love (Pali się)” [PODCAST]
fot. facebook.com/pg/bandTulia

Eurowizja 2019 nie dla Tulii. Zespół Tulia nie awansował do finału konkursu. Zadzwoniliśmy w tej sprawie do menadżera Tulii i producenta piosenki „Fire of Love (Pali się)”. Posłuchajcie, jak odpadniecie z konkursu skomentował Marcin Kindla - prosto z Tel Awiwu dla Słuchaczy Radia ZET.

Marcin Kindla - menadżer zespołu Tulia i producent piosenki „Fire of Love (Pali się)” o porażce na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie:

 

Eurowizja 2019: WYNIKI pierwszego półfinału. Tulia odpadła z konkursu

Tulia nie awansowała do finału Eurowizji 2019, który odbędzie się w sobotę 18 maja w Tel Awiwie. W finale Eurowizji weźmie udział 26 państw. Reprezentantki Polski nie zdołały przekonać do siebie widzów swoją piosenką „Fire of Love (Pali się)”

Przypomnijmy, że Tulia podczas pierwszego półfinału wystąpiła jako czwarta, a na scenie zaprezentowała się ze swoją piosenką „Fire of Love (Pali się)”. Ciekawy styl i sposób wykonania utworu jednak nie zachwycił Europy i Tulia musiała się pożegnać z marzeniami o finale Eurowizji 2019.

Jak widać Tulia na scenie zaprezentowała się pięknie i ciekawie. 

Dziewczyny z zespołu Tulia zrobiły dobre wrażenie swoim bardzo mocnym wokalem. Na scenie pojawiły się w zjawiskowych strojach zainspirowanych polskim folklorem. Na początku występu miały założone tajemnicze woalki, które skrywały złote i bogato zdobione korony. W tle mogliśmy podziwiać piękne wizualizacje z członkiniami Tulii.

 

Warto też dodać, że Polska na Eurowizji drugi rok z rzędu nie awansuje do finału konkursu. W 2018 roku do finału nie zdołali awansować Gromee i Lukas Meijer z tanecznym utworem „Light Me Up”. Pamiętacie?

WYNIKI pierwszego półfinału Eurowizji 2019. Państwa, które awansowały do finału Eurowizji 2019:

- Grecja
- Białoruś
- Serbia
- Cypr
- Estonia
- Czechy
- Australia
- Islandia
- San Marino
- Słowenia

Drugi półfinał Eurowizji 2019

Durgi półfinał Eurowizji 2019 odbędzie się już w czwartek 14 maja.

Zapraszamy na radiozet.pl - tu możecie śledzić relację na żywo z czwartkowego półfinału. Będziemy relacjonować minuta po minucie zmagania uczestników drugiego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2019.