Zamknij

Eurowizja 2019. Gromee o Tulii: "Mam nadzieję, że powtórzą sukces Edyty Górniak"

Tomasz Pietrzyk
14.05.2019 16:17
Eurowizja 2019. Gromee o Tulii: "Mam nadzieję, że powtórzą sukces Edyty Górniak"
fot. Radio ZET

Gromee — reprezentant Polski podczas Eurowizji 2018 wypowiedział się o szansach tegorocznych reprezentantek naszego kraju. Czy Tulia ma szansę na finał i wysokie miejsce na Eurowizji 2019? DJ na antenie Radia ZET nie krył swych emocji i śmiało przyznał, że ma nadzieję na powtórkę sukcesu Edyty Górniak z 1994 roku.

 

„Dziewczyny mają nie tylko kawał potężnego głosu, ale także dysponują piękną kompozycją” - komentuje utwór Tulii „Pali się” na antenie Radia ZET Gromee.

„Mam nadzieję, że jury, które wczoraj obradowało i patrzyło na nasze dziewczyny, już podjęło dobrą dla nas decyzję. Myślę, że dziewczyny super sobie poradzą i trzymam mocno kciuki za finał” - kończy jedną z wielu wypowiedzi.

Eurowizja 2019. Tulia „Pali się” to dobry kandydat, żeby zaistnieć w Europie

Tak Gromee określił szansę naszych reprezentantek podczas konkursu Eurowizji w Tel Awiwie. Posłuchaj w całości wypowiedzi.
Gromee ocenia szansę Tulii w Radiu ZET - POSŁUCHAJ

 

Eurowizja 2019 w TV. Sprawdź, gdzie i kiedy zobaczyć występ Tulii 

Pierwszy półfinał Eurowizji 2019 z udziałem Polski odbędzie się już we wtorek, 14.05. Zobaczymy w nim reprezentanta Polski, czyli zespół Tulia, który zaprezentuje na scenie piosenkę „Fire of Love (Pali się)”.
Od godz. 21:00 zapraszamy na RadioZET.pl, gdzie będziecie mogli śledzić relację na żywo z pierwszego półfinału Eurowizji 2019.

 

Eurowizja 2019. Roksana Węgiel: "Trzymam mocno kciuki za Tulie" 

Przypomnijmy, że 14.05, parę minut po godz. 9:00 w porannym programie Radia ZET „Dzień Dobry Bardzo” połączyliśmy się na żywo z Roksaną Węgiel, która zrelacjonowała całej Polsce, to co dzieje się w Tel Awiwie parę godzin przed pierwszym półfinałem konkursu — POSŁUCHAJ specjalnej relacji Roksany Węgiel.

Uważam ZET — najlepszy popołudniowy program radiowy w Polsce

Słuchaj codziennie od 14:00 do 18:00!