Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wyjątkowy film Fundacji Radia ZET. Naprawdę chwyta za serce...

27.02.2015 08:33

Na najnowocześniejszej w Europie sali hybrydowej w szpitalu dziecięcym w Krakowie powstał niezwykły film o ratowaniu życia. Sala została wyposażona przez Fundację Radia ZET. Przekaż 1% podatku i pomagaj!

Wyjątkowy film Fundacji Radia ZET. Naprawdę chwyta za serce... fot. 1% Fundacja Radia ZET

1% dla Fundacji Radia ZET

Trwa kampania zachęcająca do przekazania 1% podatku Fundacji Radia ZET, która pomaga dzieciom z wadami serca. Jak działamy? Najlepszą odpowiedzią będzie film, pokazujący lekarzy ratujących życie operowanego dziecka. Zdjęcia powstały w pediatrycznej sali hybrydowej w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

1,5-roczna dziewczynka, wieloosobowy zespół lekarski z 4 chirurgami, supernowoczesny sprzęt (m.in. dwupłaszczyznowy angiograf i płucoserce).

5-godzinna operacja zakończyła się pełnym sukcesem, dzięki ogromnej wiedzy czołowych polskich kardiochirurgów z prof. Januszem Skalskim i doc. Tomaszem Mroczkiem na czele. Ale to także dzięki Wam. Sala hybrydowa w Krakowie wyposażona jest w sprzęt, który Fundacja Radia ZET kupiła ze środków pochodzących w całości z 1% podatku.

Pomóż dzieciom z wadami serca

Każdy, kto chce pomóc ratować małe serca, może przekazać 1% swojego podatku Fundacji Radia ZET. Za każdy 1% ogromnie dziękujemy! Bo 1% naprawdę ratuje serca.

Chcesz pomóc? To bardzo łatwe!

Szczególne podziękowania za pomysł i realizację filmu dla agencji Change, domu produkcyjnego Garaż i studia postprodukcyjnego Xantus.

Oceń