Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wyjątkowy film Fundacji Radia ZET. Naprawdę chwyta za serce...

27.02.2015 08:33

Na najnowocześniejszej w Europie sali hybrydowej w szpitalu dziecięcym w Krakowie powstał niezwykły film o ratowaniu życia. Sala została wyposażona przez Fundację Radia ZET. Przekaż 1% podatku i pomagaj!

Wyjątkowy film Fundacji Radia ZET. Naprawdę chwyta za serce... fot. 1% Fundacja Radia ZET

1% dla Fundacji Radia ZET

Trwa kampania zachęcająca do przekazania 1% podatku Fundacji Radia ZET, która pomaga dzieciom z wadami serca. Jak działamy? Najlepszą odpowiedzią będzie film, pokazujący lekarzy ratujących życie operowanego dziecka. Zdjęcia powstały w pediatrycznej sali hybrydowej w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

1,5-roczna dziewczynka, wieloosobowy zespół lekarski z 4 chirurgami, supernowoczesny sprzęt (m.in. dwupłaszczyznowy angiograf i płucoserce).

5-godzinna operacja zakończyła się pełnym sukcesem, dzięki ogromnej wiedzy czołowych polskich kardiochirurgów z prof. Januszem Skalskim i doc. Tomaszem Mroczkiem na czele. Ale to także dzięki Wam. Sala hybrydowa w Krakowie wyposażona jest w sprzęt, który Fundacja Radia ZET kupiła ze środków pochodzących w całości z 1% podatku.

Pomóż dzieciom z wadami serca

Każdy, kto chce pomóc ratować małe serca, może przekazać 1% swojego podatku Fundacji Radia ZET. Za każdy 1% ogromnie dziękujemy! Bo 1% naprawdę ratuje serca.

Chcesz pomóc? To bardzo łatwe!

Szczególne podziękowania za pomysł i realizację filmu dla agencji Change, domu produkcyjnego Garaż i studia postprodukcyjnego Xantus.

Oceń