Zamknij

Gdzie grillować, a gdzie nie? Wyjaśnia Straż Miejska [PODCAST]

Tomasz Pietrzyk
17.05.2019 08:56
Gdzie grillować, a gdzie nie? Wyjaśnia Straż Miejska [PODCAST]

Gdzie można grillować, a gdzie nie? Czy za grillowanie na balkonie grozi mandat? Jeśli tak, to ile może kosztować nas ta przyjemność? Sławomir Smyk ze Straży Miejskiej w Warszawie odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące bezpiecznego i smacznego grillowania. 

Doskonale wiemy, że pogoda w połowie maja nas nie rozpieszcza i na ten moment ciężko jakkolwiek pomyśleć o zaplanowaniu grilla ze znajomymi, ale mamy dobre wieści - idzie rozpogodzenie! Dlatego do studia Radia ZET na Dzień Dobry Bardzo zaprosiliśmy Sławomira Smyka ze Straży Miejskiej. Włączajcie podcast. Znajdziecie w nim niezbędne informację i bardzo cenne rady dot. grillowania na legalu i bez zbędnych przygód ze stróżami prawa. 

 

Grill w Warszawie 2019 - GDZIE można legalnie rozpalić grilla i ognisko?

Gdzie można legalnie grillować w Warszawie 2019 i czy to w ogóle możliwe? Wbrew panującemu przekonaniu w stolicy znajduje się wiele miejsc, w których można nie tylko grillować bez obawy o mandat, ale i nawet rozpalić ognisko. Przedstawiamy specjalne punkty, w których można legalnie rozpalić grilla w Warszawie.

 

Aktualna pogoda na dziś, jutro i pogoda długoterminowa 

Pisząc wcześniej o pogodzie nie możemy zostawić Was bez pogodynki. Kiedy szykować kolejny wypad na grilla w plenerze? Sprawdzaj na jaka będzie pogoda dziś, jutro lub za tydzień.

 

Dodajmy jeszcze, że przy grillu, tuż obok smacznych produktów i napojów dobrze spisuje się i umila czas Radio ZET - WŁĄCZ i słuchaj Radia ZET.

Dzień Dobry Bardzo w Radiu ZET!

Najlepszy radiowy poranek w Polsce! Włącz i słuchaj - codziennie między 6:00 a 10:00