Zamknij

Gosia Baczyńska szczerze w Radiu ZET: "Donald Tusk ma świetną sylwetkę i świetny garnitur"

Tomasz Pietrzyk
04.01.2018 13:41
Gosia Baczyńska szczerze w Radiu ZET: "Donald Tusk ma świetną sylwetkę i świetny garnitur"
fot. Radio ZET

Polska projektantka mody była gościem w programie „Popołudnie z Radiem ZET". Podczas audycji słynna projektantka opowiedziała m.in. o tym, dlaczego nie uderzyła jej sodówka i o kulisach przyjęcia słynnego zamówienia, które złożyła sama księżną Kate. Zobacz wywiad Justyny Dżbik i Romana Osicy z Gosią Baczyńską.

 

W dalszej części wywiadu, Małgorzata Baczyńska odniosła się do zawodu krawcowej, który z dnia na dzień coraz to bardziej wymiera. Czy nadal opłaca się go wykonywać? Baczyńska odpowiada. W tym wejściu antenowym nie zabrakło także innych wątków. Prowadzący z projektantką trochę po obgadywali polityków i szczegółowo omówili to jak się prezentują. Zgodzicie się z komentarzem projektantki? 

 

Gosia Baczyńska to bez dwóch zdań popularna twórczyni mody. Jej kreacje zaskoczyły już nie raz i doskonałym przykładem na to jest fakt, że sukienka, którą ubrała młoda portorykańsko-meksykańska aktorka Jenny Otegi na premierze Gwiezdnych Wojen zrobiła niesamowite wrażenie! A jeśli ktoś z Was zastanawiał się kiedyś nad tym, dlaczego Małgorzata nie projektuje dla mężczyzn, to naprawdę warto posłuchać tej części rozmowy :):