Zamknij

Gramy z WOŚP! Słuchaczka poprowadziła Listę Przebojów Radia ZET

Jan Kwietniewski
07.06.2021 10:27
Gramy z WOŚP! Słuchaczka poprowadziła Listę Przebojów Radia ZET
fot. Radio Zet

Podczas 29. finału WOŚP Radio ZET grało razem z orkiestrą. Można było wylicytować m.in. współprowadzenie Listy Przebojów Radia ZET. Udało się to Karolinie! Jak było? Sprawdźcie szczegóły!

Zwykle w sobotę między 17:00 a 20:00 Marcin Wojciechowski prowadzi Listę Przebojów Radia ZET w pojedynkę. Prezentuje Wam notowanie najlepszych piosenek w kraju. Przypominamy, że możecie je współtworzyć, wchodząc na radiozet.pl. 5 czerwca coś się jednak zmieniło. Marcin nie był sam w studiu. Dlaczego?

Karolina wylicytowała współprowadzenie Listy Przebojów Radia ZET

Kiedy w styczniu ogłaszaliśmy, ile pieniędzy zebrała WOŚP, wspominaliśmy, że mieliśmy w tym swój udział. Wystawiliśmy na licytację współprowadzenie Listy Przebojów Radia ZET. Udało się zgromadzić około 9 tysięcy złotych. A 5 miesięcy później nadeszła wielka chwila! Zwyciężczyni pojawiła się w naszym studiu. Przywitał ją oczywiście Marcin Wojciechowski. 

Dzisiaj zrealizowaliśmy misję. Karolina Deka, która dzielnie przez 3 godziny prowadziła ze mną program na żywo, na równych prawach. Poradziła sobie świetnie, przyjemnie było widzieć w oczach Karoliny radość i błysk. Dziękuję.

- mówił Marcin Wojciechowski.

29. finał WOŚP. Ile zebrano?

Jurek Owsiak często mówi, że organizuje karnawał w środku zimy. To zdanie chyba najlepiej opisuje atmosferę, jaka towarzyszy każdemu z finałów. Orkiestra gra nieprzerwanie od 1993 roku. W styczniu 2021 roku zagrała 29 raz. Do czerwca na jej konto wpłynęło ponad 210 830 000 zł! Częścią tej kwoty są pieniądze, które udało się zebrać Radiu ZET. Siema!