Zamknij

Słuchacz Mariusz z Wyszkowa pójdzie na trening z Hardkorowym Koksem [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
12.06.2019 13:03
Hardkorowy Koks Robert Burneika
fot. Radio ZET

Robert Hardkorowy Koksu Burneika 12 czerwca podczas porannej audycji Radia ZET „Dzień Dobry Bardzo” razem z prowadzącymi Marcinem Sońtą i Mateuszem Ptaszyńskim zorganizował plebiscyt na najbardziej hardkorowy poranek — do wygrania był trening z samym Burneiką w jego prywatnej siłowni Burneika Sports Gym. Szczęśliwcem, który potrenuje z Hardkowym Koksem został słuchacz Mariusz. Jak przekonał Burneikę? Posłuchaj!

 

Słuchacz Radia ZET pójdzie na trening z Hardkorwym Koksem!

12 czerwca w porannym programie Radia ZET „Dzień Dobry Bardzo” razem z Hardkorowym Koksem zorganizowaliśmy plebiscyt na najbardziej hardkorowy poranek. Nasz redakcyjny telefon pękał w szwach — słuchacze Radia ZET od samego rana dzwonili i opowiadali nam o swoich najbardziej zwariowanych „hardkorowych” porankach. Posłuchaj, jak naprawdę poranek może być zwariowany:

 

Wszystkich Waszych historii przesłuchał sam zainteresowany — Robert Burneika. Decyzja kogo Koksu zabierze na hardkorowy trening do łatwych nie należała... po naradzie z prezenterami Radia ZET — Marcinem Sońtą i Mateuszem Ptaszyńskim Burneika zdecydował się na słuchacza Mariusza, który przekonał go swoim hardkorowym porankiem następującymi słowami: „pobudka 12:00 w nocy, szybka kawa, wsiadam w hardkorową ciężarówkę i jadę w Polskę z hardkorowym obciążeniem” - przekonuje Burneikę słuchacz Radia ZET. Całą rozmowę Hardkorowego Koksa ze słuchaczem Mariuszem możecie zobaczyć w materiale wideo powyżej.

Dzień Dobry Bardzo w Radiu ZET - słuchaj najlepszego porannego programu radiowego 

Dzień Dobry Bardzo w Radiu ZET od poniedziałku do piątku od godz. 6:00 - to moment, w którym Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński zaczynają serwować przez radio mocną kawę. Dzień Dobry Bardzo to Siła Muzyki zamiast budzika. Budzimy Was już od pierwszego dźwięku, a do tego dorzucamy chrupiące bułeczki w postaci najciekawszych i najświeższych informacji.

Nie zapewniamy, że będzie zabawnie - bo po co? Sami włączcie Radio ZET i przekonajcie się, że warto z nami i Siłą Muzyki od Radia ZET rozpocząć dzień.