Pójdź na hardkorowy trening z Hardkorowym Koksem - Robertem Burneiką [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
11.06.2019 17:36
Hardkorowy Koksu Robert Burneika
fot. Radio ZET

Robert Hardkorowy Koksu Burneika 12 czerwca będzie gościem porannej audycji Radia ZET „Dzień Dobry Bardzo”. Król kulturystyki razem z prowadzącymi Marcinem Sońtą i Mateuszem Ptaszyńskim zorganizują plebiscyt na najbardziej hardkorowy poranek — do wygrania będzie jedyny, niepowtarzalny trening z samym Burneiką w jego prywatnej siłowni Burneika Sports Gym. Więcej szczegółów w tekście.

Potrenuj z Hardkorowym Koksem!

Wygraj trening z Hardkorowym Koksem i wylej swój pot na deskach jego siłowni. Co zrobić, aby wygrać i pogadać na antenie Radia ZET z Hardkorowym Koksem oraz naszymi prezenterami?

Nic prostszego! 12 czerwca od godz. 6:00 w porannym programie Radia ZET „Dzień Dobry Bardzo” Burneika będzie czekał na Wasze telefony (nr. 321 321 321). Zadzwońcie, nagrajcie się i opowiedzcie mu o swoim najbardziej hardkorowym poranku, który przytrafił się w Waszym życiu.
Najbardziej hardkorową historię wybierze sam Burneika, a w nagrodę zaprosi zwycięzcę na hardkorowy trening do swojej prywatnej siłowni. Kto będzie tym „szczęśliwcem”? Słuchajcie Radia ZET od samego rana i dowiedzcie się, kto dostanie wycisk od Hardkorowego Koksa!

Dzwońcie i słuchajcie uważnie programu „Dzień Dobry Bardzo”

Nasza infolinia dostępna jest dla Was cały czas, więc jeśli teraz chcecie podzielić się z nami swoją historią z hardkorowego poranka, to dzwońcie do nas i zostawcie wiadomość nagrywając się na sekretarkę. Na Wasze historie czekamy pod numerem tel. 321 321 321. Do usłyszenia 12 czerwca od godz. 6:00 w Radiu ZET!