Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Podaruj swojej Walentynce muzyczną pocztówkę od Sony Music

09.02.2017 16:11

Walentynki tuż, tuż! Więc jeśli nadal nie masz pomysłu na prezent, to się nie przejmuj - zaradzimy :). Słuchaj uważnie Radia ZET, zadzwoń pod 321 321 321, odpowiedz na pytanie i zgarnij wyjątkową, walentynkową pocztówkę.  

Podaruj swojej Walentynce muzyczną pocztówkę od Sony Music

Kolebką kartek okolicznościowych jest Wielka Brytania, w której to pierwsze kartki pojawiły się na rynku już w latach 40. XIX wieku. W Polsce zdobyły popularność dopierosto lat temu ale szybko stały się sympatyczną tradycją. W obecnym czasie, po zachłystnięciu się nowymi technologiami i wysyłaniu bliskim życzeń drogą elektroniczną, papierowe pocztówki zaczynają przeżywać renesans swojej popularność i wracają do łask. Twa wielkaretromania. Słucha się płyt winylowych, tańczy tango, wysyła pocztówki. Kartki idealnie wpisują się w tę atmosferę. To zawsze miły, osobisty gest w stosunku do osób, na których nam zależy. Kartka z własnoręcznie wypisanymi życzeniami lub wyznaniami miłości ma o wiele więcej uroku niż współczesne smsy czy maile.

W związku z tymod lutego 2017 roku  na rynku pojawią się, wydane przez Sony Music Poland,wyjątkowe kartki – muzyczne pocztówki z płytą CD. Takie kartki to idealny pomysł na elegancki prezent, który można wysłać pocztą (w załączonej do kartki kopercie) lub wręczyć osobiście, a także atrakcyjny podarunek okolicznościowy w przystępnej cenie. Pocztówki Sony Music Poland to szeroki wybór pięknych poligrafii i przebojowych ścieżek dźwiękowych przygotowanych specjalnie na potrzeby pięknej kolekcji. W środku każdej kartki znajdzie się miejsce na dedykacje i życzenia.

Ta niezwykła seria została przygotowana tak, aby zachwycić romantyków w każdym wieku.Na płytach pojawią się kochane od lat utwory m.in. Whitney Houston, Celine Dion, Santany, Arethy Franklin, Franka Sinatry oraz Leonarda Cohena. Dla młodszych klientów kartki będą zawierać hity m.in.AliciiKeys, BritneySpears, Jennifer Lopez,MeghanTrainor oraz Toma Odella. Te jedyne w swoim rodzaju i jedyne na rynku kartki pojawią się z okazji popularnych Walentynek, lecz firma przygotowuje już szeroką ofertę pocztówek na różne inne okazje i święta.

Źródło: Sony Music

Oceń