Zamknij

Inowrocław: Specjalne wydanie programu Beaty Tadli już w tę sobotę

Tomasz Pietrzyk
08.10.2020 09:54
Inowrocław: Specjalne wydanie programu Beaty Tadli już w tę sobotę
fot. Miasto Inowrocław

W sobotę 10 października w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu zaaranżowane zostanie studio Radia ZET, z którego między godz. 10:00 a 13:00 zostanie prowadzone specjalne wydanie programu "To Właśnie Weekend" Beaty Tadli.

Wydanie programu Beaty Tadli z Inowrocławia [SZCZEGÓŁY] 

Już w tę sobotę będziecie mogli posłuchać specjalnego wydania programu Beaty Tadli z Inowrocławia. Beata, co sobotę podpowiada o tym, jak zacząć dobrze weekend, zrealizować wszystkie plany, a jednocześnie porządnie się wyspać. Przepis na udaną sobotę znajdziecie między godz. 10:00 a 13:00.

10 października Beata Tadla odwiedzi Inowrocław, miasto tętniące życiem kulturalnym. To nie przypadek, że spotykamy się w Teatrze Miejskim. Już niedługo będzie się tutaj dużo działo. Właśnie w sobotę rozpoczyna się INO CLASSIC FESTIWAL. To wyjątkowe wydarzenie, na którym nie zabraknie gwiazd wielkiego formatu. Wystąpią m.in. Krystyna Janda, Olga Bończyk czy Adam Makowicz.

W specjalnym, mobilnym studiu Radia ZET, które w sobotę stanie w Inowrocławiu pojawiają się: muzycy, aktorzy oraz gwiazdy show-biznesu z pierwszych stron gazet.

Jak dobrze zacząć weekend? To proste. Włącz Radio ZET!

Podcasty Beaty Tadli

W programie "To Właśnie Weekend" Beata Tadla przedstawia pomysły na fajne spędzenie czasu za darmo, sposoby na odzyskanie energii i wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia. Zaproszeni autorzy opowiadają o książkach, filmach i serialach, których nie można przegapić, a twórcy zdradzają kulisy inspirujących projektów, w których warto wziąć udział. Słuchacze dostaną też solidną porcję informacji o najważniejszych wydarzeniach ze świata kultury i sztuki. Poza tym duża dawka pozytywnego śmiechu, której nie może zabraknąć w weekend! Jeżeli tylko coś Cię ominęło, to spokojnie. Nie martw się. Sprawdź podcast Beaty Tadli z programu na player.radiozet.pl.

herb MIASTO kopia

 

logo