Zamknij

Jak zabić nudę w trakcie kwarantanny? Szymon Majewski znalazł na to sposób [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
18.03.2020 13:40
Jak zabić nudę w trakcie kwarantanny? Szymon Majewski znalazł na to sposób [SZCZEGÓŁY]
fot. Szymon Majewski

Pełne humoru rebusy, czytanie dzieciom autorskich bajek i wiele innych aktywności online od naszego brodatego dziennikarza. Sprawdź, jak zabić nudę z Szymonem.

Kwarantanna w domu: Zabij nudę z Szymonem Majewskim

Szymon Majewski od momentu ogłoszenia kwarantanny znalazł sposób na zabicie nudy. Nasz dziennikarz codziennie na swoim Facebooku prowadzi transmisję na żywo, w trakcie której stara się umilić czas wszystkim odbiorcom siedzącym w domu.

Hej tu Wujek Rysujek Szymon ( cały czas zamknięty na cztery spusty). Wpadłem dziś na pomysł, by dać trochę radochy dzieciakom i rodzicom przy okazji też. Rebusy o 13. 00 to jedno ale mam inną rodzinną propozycję, kiedy moje dzieci dzieci były jeszcze małymi dziećmi, opowiadałem im bajki o Sprytmanie który ratuje miasto przed różnymi, dziwnymi kataklizmami. Wiedząc, że już czasami brakuje Wam pomysłów jak umilić dzieciom ten kwarantannowy czas, dziś o 19. 30 na dobranoc, u mnie na FB, opowiem Waszym dzieciom bajkę pt. "Sprytman i Suchy Zbój". Bajka będzie mocno szymonowa, ale mówię Wam ( raczej piszę), że moje dzieci przy niej zasypiały. Najwyżej rodzicie też zasną. I ja może też, oby nie przed końcem bajki. Tak więc dziś o 19.30 Bajka Wujka Rysujka pt. " Sprytman kontra Suchy Zbój". Zapraszam przed odbiorniki - napisał Majewski na swoim Facebooku. 

Więcej informacji na temat działań Szymona znajdziecie na jego profilu: facebook.com/pg/SzymonMajewskiSam/

Kwarantanna w domu to też doskonały czas na to, żeby nadrobić zaległości i obejrzeć ciekawe, pełne inspiracji wywiady Majewskiego.

Wywiady Szymona Majewskiego [SŁUCHAJ lub OGLĄDAJ]

Szymon Majewski w każdą niedzielę do studia Radia ZET zaprasza ludzi ze świata kultury, sztuki i telewizji. Po godz. 19:00 słuchaj jego autorskich wywiadów i poznaj gwiazdę od zupełnie innej, często nieoczywistej strony.

Wszystkich wywiadów Szymona Majewskiego możesz odsłuchać w naszej aplikacji, na stronie player.radiozet.pl w zakładce podcasty lub obejrzeć na podstronie programu „Nie Mam Pytań” oraz naszym kanale na YouTubie.