Zamknij

Jan Błachowicz: Chciałbym być dobrym ojcem... [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
26.10.2020 11:22
Jan Błachowicz: Chciałbym być dobrym ojcem... [WIDEO]

25 września po godz. 19:00 na antenie Radia ZET w programie „Nie Mam Pytań” gościem Szymona Majewskiego był Jan Błachowicz. Mistrz UFC opowiedział m.in. o tym, jak radzi sobie ze smakiem porażek, o zwycięstwach, motywacji i sile charakteru, której tak teraz nam wszystkim bardzo potrzeba. 

Szymon Majewski co niedzielę o godz. 19:00 do Radia ZET zaprasza ludzi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show biznesu. Wszystko po to, aby Słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej strony. Włącz, posłuchaj i zainspiruj się! 

Podcasty "Nie Mam Pytań" Szymona Majewskiego

Wywiadów Szymona Majewskiego możesz słuchać w niedzielne wieczory między godziną 19:00 a 21:00. Posłuchaj ekskluzywnych rozmów z polskimi celebrytami, gwiazdami i inspirującymi osobowościami na najróżniejsze tematy. Sprawdź, jak prezenter Radia ZET zadaje gościom pytania, których zupełnie się nie spodziewali i próbuje dowiedzieć się rzeczy, o których nikt jeszcze nie wie. Przegapiłeś najnowszy odcinek? Wybierz program Nie Mam Pytań i odsłuchaj podcast z audycji na player.radiozet.pl przed snem, w drodze do pracy lub z pracy, w samochodzie, czy w kolejce do lekarza.