Zamknij

Jeśli rowery - to tylko od Radia ZET! Mamy dla Was więcej rowerów!

Jan Kwietniewski
01.05.2021 09:31
Jeśli rowery - to tylko od Radia ZET!  Mamy dla Was więcej rowerów!
fot. ---

Przez wiosnę przejeżdżamy w Radiu ZET na dwóch kółkach.  Po rowerowym kwietniu i pierwszej edycji Rowerowego Wyzwania Radia ZET, czas na kolejny miesiąc kolarskich doznań. W ciągu najbliższych 31 dni będziecie mogli wygrać rowery Radia ZET. Unikatowa kolekcja ZETkowych jednośladów jest na wyciągnięcie ręki! Co trzeba zrobić? Sprawdź szczegóły!

Pierwsza edycja rowerowego wyzwania Radia ZET trwała prawie cały kwiecień. Wzięli w nim udział fani dwóch kółek z każdej strony Polski. Na przykład w samym województwie Pomorskim przejechano ponad 46 000 km! A w ramach całej pierwszej edycji rowerowego wyzwania Radia ZET pokonaliśmy wspólnie niemal 130 000 km! Największy dystans pokonano w Pomorskiem.

Rowerowy Maj w Radiu ZET. Jeśli rowery - to tylko od Radia ZET!

W ramach "Rowerowego Maja w Radiu ZET” macie codziennie szansę, by wygrać wyjątkowe ZETkowe rowery miejskie. Szaleństwo! Do wygrania jest prawie 200 rowerów Radia ZET. "Jeśli rowery - to tylko od Radia ZET"

Rowerowy Maj w Radiu ZET. Jak wygrać rower?

Rowery można wygrać, słuchając naszej anteny. Mechanizm zabawy jest prosty. Wystarczy uważnie słuchać Radia ZET i kiedy na antenie wyemitujemy dźwięk dzwonka, dodzwonić się do nas jako pierwszy. Czekamy na Wasze telefony pod 321 321 321. Szczegóły naszej zabawy są tutaj! Ale to nie wszystko!

Rowerowe wyzwanie Radia ZET. Edycja 2 Jak wygrać rower?

Rowery można też wygrać, biorąc udział w Rowerowym wyzwaniu Radia ZET. Unikatowy rower od Radia ZET zgarną 3 osoby, które wzięły udział w naszym wyzwaniu. Jakie warunki trzeba spełnić? Przejechać, jak najwięcej kilometrów. Po zakończeniu wyzwania, 3 osoby z największym pokonanym dystansem, zgarną ZETkowy rower.

Rowerowe wyzwanie Radia ZET. Edycja 2. Na czym polega?

Każdy, kto wykręci łącznie 400 km przez cały miesiąc trwania wyzwania, ma szansę w wyścigu o piękne rowery Radia ZET, w limitowanej edycji! Ważna informacja: aby wziąć udział w zabawie trzeba pobrać na swój telefon specjalną aplikację. Bezpłatna aplikacja Activy ułatwia rejestrację przebytych na rowerze kilometrów. Trasa składa się z 10 etapów o różnej długości. Na każdym z wirtualnych punktów kontrolnych prowadzący Radia ZET dopingują do dalszego wysiłku. Mało tego, będą tam czekać na Was różne niespodzianki. Im dalej, tym ciekawiej.

Pamiętajcie też, że podczas jazdy rowerem może Wam towarzyszyć Siła Muzyki od Radia ZET. Możecie nas słuchać w internecie na player.radiozet.pl. W tym samym miejscu mamy dla Was specjalnie przygotowany na rowerowe wojaże kanał muzyczny. Nie zapominajcie jednak, że podczas jazdy rowerem priorytetem jest bezpieczeństwo, a muzyka to miły dodatek.