Zamknij

Kalisz: Kamil Nosel przebrany za miejskiego ogrodnika odnaleziony [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
19.07.2019 15:05
Kalisz. Kamil Nosel przebrany za ogrodnika miejskiego odnaleziony
fot. Radio ZET

W czwartek 18 lipca 2019 Radio ZET wybrało się do Kalisza, gdzie ukryło ucharakteryzowanego Kamila Nosela. Jako pierwszy prezentera Radia ZET rozpoznał słuchacz Kuba. Zobacz wideo z ukrytej kamery.

 

Kamil Nosel przebrany za miejskiego ogrodnika rozpoznany!

Akcja Znajdź Nosela trwa w najlepsze! Przypomnijmy - od 4 lipca do 29 sierpnia 2019 roku w każdy czwartek wakacji w różnych częściach polski Radio ZET chowa przebranego za różne postaci Kamila Nosela. 18 lipca w Kaliszu - podczas trzeciej odsłony akcji Radio ZET przebrało swojego prezentera za miejskiego ogrodnika, którego zadaniem było skoszenie trawy pod mostem w Kaliskim Parku Miejskim. Pierwszą osobą, której udało się rozpoznać ucharakteryzowanego prezentera Radia ZET był słuchacz Kuba.

Jak poszło Noselowi w nowej i innej roli niż ta na co dzień? W jakich okolicznościach został ukryty i odnaleziony oraz ilu ludzi przemierzało zakamarki Kalisza szukając Kamila Nosela? Cały przebieg poszukiwań Kamila Nosela w Lubniewicach zobaczycie w powyższym materiale wideo.

Skutery od Radia ZET: Gdzie i jak je wygrać? [DATY, LISTA MIAST]

Markowe skutery od Radia ZET można wygrać w każdy czwartek wakacji.  Jak, kiedy i gdzie szukać Kamila Nosela?  Wszystkich podpowiedzi dotyczących przebranego Nosela w danej lokalizacji usłyszycie w Radiu ZET. Dodatkowe i równie pomocne podpowiedzi dotyczące stroju i lokalizacji Kamila Nosela możecie zobaczyć na naszym Instagramie ( radio_zet ). Gdzie znaleźć i spotkać Kamila Nosela? Mistrza wkrętów będziecie mogli spotkać w następujących miastach:

Uwaga! Pamiętajcie, że aby wygrać Skutery Suzuki Burgman od Radia ZET trzeba Kamilowi Noselowi „przybić piątkę”.

Suzuki Burgman od Radia ZET: Wygraj markowy skuter

Nagrodą główną w naszej letniej zabawie jest markowy skuter Suzuki Burgman od Radia ZET o wartości blisko 18 000 tysięcy złotych. Zwycięzca, który jako pierwszy rozpozna Kamila Nosela wygrywa skuter z opłaconym podatkiem.

Włącz Radio ZET już teraz i szukaj Kamila Nosela!