Zamknij

Kamil Nosel wziął udział w Bottle Cap Challenge. Czy to nagranie podbije sieć? [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
12.07.2019 15:25
Kamil Nosel
fot. Radio ZET

Kamil Nosel wziął udział w Bottle Cap Challenge! wyzwanie polegające na odkręceniu butelki wody kopnięciem z półobrotu dla dziennikarza Radia ZET okazało się o wiele trudniejsze niż codzienna praca przy wkręcaniu ludzi. Czy #BottleCapChallenge w wykonaniu Nosela podbije sieć? Zobaczcie sami jak mu poszło!

Bottle Cap Challenge zatacza coraz szersze kręgi. Pod oficjalnym #bottlecapchallenge na Instagramie jest już ponad 250 tysięcy filmików. Warto dodać, że swoje umiejętności kopania zakrętki z półobrotu zaprezentowali także m.in. Robert Lewandowski i jego żona Ania, Mariah Carey, a teraz do tego grona dołączył nasz mistrz od wkręcania słuchaczy Radia ZET - Kamil Nosel. 

Bottle Cap Challenge Kamila Nosela. Cleo, Natalia Szroeder i Marcin Sójka nominowani 

Dziennikarz Radia ZET, który na co dzień wkręca słuchaczy przez telefon zaprezentował swoje inne umiejętności i zmierzył się z plastikową zakrętką. Po kilku nieudanych próbach udało mu się dokonać - jak sam twierdził - niemożliwego! Wideo zamieściliśmy na naszym radiowym profilu na Instagramie (radio_zet) i do zabawy eliminowaliśmy Cleo, Natalię Szroeder oraz Marcina Sójkę - teraz czekamy na ich wersje kopnięć z półobrotu. Już nie możemy się doczekać, bu zobaczyć, jak im pójdzie...

Czym jest Bottle Cap Challenge?

Bottle Cap Challenge to nowe wyzwanie, które podbija internet. Do zabawy przyłączają się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy, które zamieszczają krótkie wideo w swoich mediach społecznościowych. Na czym polega Bottle Cap Challenge i o co chodzi? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej. 

 

Nosel Wkręca w Radiu ZET. Słuchaj wkrętów Kamila Nosela 

Kamil Nosel na co dzień w Radiu ZET wkręca słuchaczy. Jego autorskich nagrań możesz słuchać od poniedziałku do piątku o 7:40 i 15:40 w Radiu ZET. Wkręty Kamila Nosela są do odsłuchania także na radiozet.pl oraz w naszej aplikacji.