Zamknij

Festiwal Kino Letnie Sopot – Zakopane 2019. Wygraj wakacje w Zakopanem, Giżycku lub Sopocie [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
24.07.2019 13:25
Festiwal Kino Letnie Sopot – Zakopane 2019. Wygraj wakacje w Zakopanem, Giżycku lub Sopocie [SZCZEGÓŁY]
fot. kinoletnie.pl

Zaplanuj wakacje z najdłuższym wakacyjnym festiwalem filmowym! Od 24 do 26 lipca w Radiu ZET mamy dla Was pobyty w górach, na Mazurach i nad morzem. Sprawdź, jak wygrać.

Radio ZET kolejny rok z rzędu ma przyjemność być partnerem medialnym festiwalu Kino Letnie Sopot – Zakopane zapraszają Provident i Axa. W związku z tym przygotowaliśmy dla słuchaczy Radia ZET coś specjalnego! Od 24 do 26 lipca w programie Siła Muzyki na Lato między 15:00 a 19:00 przekażemy Słuchaczom vouchery na wyjątkowe pobyty w miastach - gospodarzach festiwalu: Zakopane, Giżycko, Sopot w hotelach My Story Sopot Apartmens, Rezydencja Gubałówka oraz Hotel Tajty.

Co trzeba zrobić, aby wygrać wakacje? Trzeba uważnie słuchać Radia ZET i na polecenie prowadzącego program trzeba rozwiązać zagadkę dźwiękową dzwoniąc z odpowiedzią pod numer 321 321 321. Powodzenia i do usłyszenia!

 

To idealna okazja do tego, by móc połączyć wakacyjny odpoczynek z dobrym kinem. W Zakopanem funkcjonuje Miasteczko Filmowe na Kulturalnym Placu Niepodległości, w Sopocie kawiarnia festiwalowa Koło Molo, przy słynnej fontannie, a w Giżycku centrum festiwalowe w kinie Nowa Fala.

Źródło: kinoletnie.pl