Zamknij

Kochamy Was uszczęśliwiać! Radio ZET dalej spełnia marzenia

Jan Kwietniewski
02.12.2020 13:56
Kochamy Was uszczęśliwiać! Radio ZET dalej spełnia marzenia

Zmienił się miesiąc, ale nie zmieniło się to, że Radio ZET spełnia marzenia Słuchaczy. Zobaczcie, jak wyglądało to we wtorek 1 grudnia. Przeżyjcie z nami te emocje!

Tradycyjnie rozpoczęliśmy uszczęśliwianie naszych Słuchaczy o poranku. Agnieszka, Marcin i Robert zmienili dzień naszej Słuchaczki Justyny  z Żor w Dzień Dobry Bardzo! Nasza Słuchaczka wkręciła się w bieganie. Udało się jej utrzymać zapał i pokonywała coraz dłuższe dystanse. O czym marzyła Justyna? Przekonajcie się, oglądając film!

Ale to nie koniec! Kiedy rozpoczęło się Uważam ZET Ewelina i Damian wiedzieli, że oni również zmienią czyjś dzień w Dzień Dobry Bardzo! Zadzwonili do Darka z Gozdowa i spełnili jego marzenie.

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.
Więcej tutaj!