Zamknij

Kolejny dzień, kolejne spełnione marzenia w Radiu ZET

Jan Kwietniewski
09.12.2020 11:31
Kolejny dzień, kolejne spełnione marzenia w Radiu ZET

Każdego dnia w Radiu ZET spełniamy Wasze marzenia. Jaka dla nas to jest frajda! Zobaczcie, jakie emocje towarzyszyły nam, kiedy uszczęśliwialiśmy słuchaczy we wtorek 7 grudnia.

Dzień zaczęliśmy z przytupem. W Dzień Dobry Bardzo zadzwoniliśmy do Hani. Nasz słuchaczka wraz ze swoim mężem schudli ponad 50 kilogramów. Na RadioZET.pl napisali nam o swoim marzeniu. O czym konkretnie? Zobaczcie! 

Później spełnianiem marzeń w Radiu ZET zajął się Michał Adamski. Słuchaczka Ola zmieniła dzień swojego męża Michała w Dzień Dobry Bardzo! Jej ukochany jest miłośnikiem wyścigów i od dłuższego czasu marzył o przejażdżce po prawdziwym torze wyścigowym. Do tej pory jego szalone rajdy odbywały się jedynie na dywanie, kiedy w środku nocy ścigał się ze swoim synem jego zabawkami.

Kochamy Was rozpieszczać, więc nie poprzestaliśmy na dwóch marzeniach jego dnia. Kiedy przyszedł czas na Uważam ZET Ewelina i Damian zadzwonili do Wojtka i.... no to po prostu trzeba zobaczyć.

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.
Więcej tutaj!