Zamknij

Kołobrzeg: Specjalne wydanie programu "To właśnie weekend" poprowadzi Beata Tadla [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
31.05.2021 16:58
Kołobrzeg: Specjalne wydanie programu "To właśnie weekend" poprowadzi Beata Tadla [SZCZEGÓŁY]
fot. Materiały prasowe

W sobotę, 5 czerwca, w Kołobrzegu specjalne wydanie programu "To Właśnie Weekend w Radiu ZET". Prosto z mobilnego studia Radia ZET, które zaparkuje w Marinie Solnej,poprowadzi je Beata Tadla. Sprawdź szczegóły.

Wydanie programu Beaty Tadli z  Kołobrzegu [SZCZEGÓŁY] 

Już w tę sobotę będziecie mogli posłuchać specjalnego wydania programu Beaty Tadli prosto z Kołobrzegu. Beata w każdą sobotę prowadzi weekendowy magazyn w Radiu ZET. W programie inspiruje Słuchaczy do dobrego życja. Podpowiada jak spędzać weekend, co przeczytać, obejrzeć i co przyrządzić na obiad. Przepis na udany weekend usłyszycie w Radiu ZET w sobotę, między godz. 10:00 a 13:00. 

5 czerwca Beata Tadla poprowadzi program prosto z Kołobrzegu. W tym dniu w porcie jachtowym otwarty zostanie sezon żeglarski. Długi weekend to także nieformalna inauguracja letniego sezonu urlopowego. Sprawdzimy czy Kołobrzeg jest gotowy i co oferuje tym, którzy latem go odwiedzą.

plakat KOŁOBRZEG

Kołobrzeg to miasto, które od dziesięcioleci zyskało miano Perły Bałtyku, a teraz również polskiego Hygge. Kołobrzeskie hygge to filozofia szczęścia, według której, aby być szczęśliwym, należy cieszyć się z małych rzeczy, być blisko natury i uprawiać aktywność fizyczną. Położenie miasta pozwala na obcowanie z naturą, oraz daje możliwości uprawiania rozmaitych sportów.

Kołobrzeg to uzdrowiska, naturalne obszary borowiny, solanka, wyjątkowy klimat, zieleń, parki, cudowne plaże i to wszystko przyciąga i jest atrakcyjne o każdej porze roku.

Kołobrzeg ReGeneracja molo 1