Zamknij

Kołobrzeg: Znajdź przebranego Kamila Nosela i wygraj skuter Suzuki Burgman od Radia ZET [SZCZEGÓŁY AKCJI]

Tomasz Pietrzyk
23.07.2019 11:54
Kołobrzeg. Szukaj Kamila Nosela i wygraj skuter Suzuki Burgman
fot. Radio ZET

25 lipca 2019 roku w Kołobrzegu Radio ZET ucharakteryzuje i ukryje Kamila Nosela. Ten, kto rozpozna prezentera Radia ZET i jako pierwszy przybije z nim piątkę wygra markowy skuter o wartości blisko 18 000 tysięcy złotych. Sprawdź szczegóły i dowiedz się jak znaleźć Nosela.

Kołobrzeg: Gdzie i jak znaleźć Kamila Nosela?

25 lipca 2019 roku Radio ZET ukryje swojego prezentera nad morzem w Kołobrzegu. Co należy zrobić, aby zdobyć skuter wart blisko 18 000 złotych? Trzeba odnaleźć ukrytego i ucharakteryzowanego Kamila Nosela. Jak znaleźć prezentera Radia ZET? Trzeba słuchać Radia ZET. Wszystkich podpowiedzi dotyczących przebrania Nosela i danej lokalizacji miasta usłyszycie w Radiu ZET. Dodatkowe i równie pomocne podpowiedzi zobaczycie na naszym Instagramie (radio_zet). 

Kiedy i gdzie wygrać skuter od Radia ZET? [DATY, LISTA MIAST]

Markowe skutery od Radia ZET można wygrać w każdy czwartek wakacji. Akcja Znajdź Kamila Nosela potrwa do 29 sierpnia. Gdzie jeszcze będzie można znaleźć Kamila Nosela i wygrać skuter wart 18 000 tysięcy złotych? Szukać mistrza wkrętów Kamila Nosela będziecie mogli jeszcze w następujących miastach:

Suzuki Burgman: wygraj markowy skuter od Radia ZET

Nagrodą główną w naszej letniej zabawie jest markowy skuter Suzuki Burgman od Radia ZET o wartości blisko 18 000 tysięcy złotych z opłaconym podatkiem.

Włącz Radio ZET już teraz i szukaj Kamila Nosela!