Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Koncert Kayah w Szczecinie: "Oprócz "Po Co" zaśpiewam jeszcze "Prawy do lewego", "Supermenkę" oraz "Testoteron"

03.08.2017 12:34

W najbliższy poniedziałek (7 sierpnia) Kayah zagra koncert w Szczecinie podczas The Tall Ship Races. Marcin Wojciechowski spotkał się i porozmawiał z dobrze znaną polskiej publice wokalistką. Kayah w wywiadzie zdradziła jakie inne wakacyjne hity zaśpiewa w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Zobacz wideo z wywiadu z wokalistką.

Koncert Kayah w Szczecinie: "Oprócz "Po Co" zaśpiewam jeszcze "Prawy do lewego", "Supermenkę" oraz "Testoteron" fot. Radio ZET

 

Po raz trzeci do Szczecina przypłyną największe żaglowce świata. W tym roku finał regat po Bałtyku odbędzie się w dniach 5 – 8 sierpnia. Mieszkańcy i turyści mogą w tym czasie liczyć na wiele atrakcji. Jedną z nich jest koncert polskiej wokalistki, Kayah, która wystąpi na scenie przy Wałach Chrobrego, 7 sierpnia o godz. 20.00. Po niej na scenie przy Wałach Chrobrego pojawi się C-Bool, a cały koncert poprowadzi Marcin Wojciechowski. Ponadto przez cały czas trwania finału regat, na antenie Radia ZET będzie można usłyszeć relacje reporterskie dedykowane tej imprezie, a także zobaczyć wszystko od kulis na naszym Instagramie oraz Facebooku

Dołącz do wydarzenia na FB

Line up:

18:00 – 20:00             DJ Jędrzej ZORAN Świerczyński

20:00 – 21:20             Kayah

21:30 – 23:00             C-BooL 

Miejsce: Wały Chrobrego, Szczecin

Kiedy: 07.08.2017 godz. 18:00 - 23:00

Zagłosuj na przebój Kayah "Po Co" w Liście Przebojów Radia ZET

Spotkaj się z nami w Szczecinie!

Wszyscy którzy w tym czasie wybiorą się do Szczecina będą mogli odwiedzić miasteczko Radia ZET i spotkać się z gospodarzami programów – Justyną Dżbik, Kamilem Noselem oraz Marcinem Wojciechowskim.

Ponadto przygotowaliśmy dla Was specjalny program. Od piątku 4 sierpnia, po godz. 20.00, będzie można usłyszeć wakacyjny program muzyczny Marcina Wojciechowskiego, a w Sobotę kolejne, letnie wydanie programu ZET Cafe, prowadzone przez Justynę Dżbik i Kamila Nosela (14.00-18.00). Natomiast w sobotni wieczór od godz. 18.00 Listę przebojów Radia ZET, którą poprowadzi wspomniany w leadzie prezenter.

Niedziela z kolei będzie należeć do dwóch wakacyjnych pasm. Justyna Dżbik ze Szczecina poprowadzi program (godz. 14.00-18.00) w którym będzie rozmawiać z mieszkańcami, uczestnikami regat oraz turystami, a Marcin Wojciechowski przejmie stery i zajmie się wieczornym pasmem muzycznym od godz. 18.00 do 23.00.

Oceń