Zamknij

Koncert Radia ZET w Szczecinie już dziś. Wystąpią Kayah i C-BooL

Tomasz Pietrzyk
07.08.2017 09:13
Koncert Radia ZET w Szczecinie już dziś. Wystąpią Kayah i C-BooL
fot. mat. prasowe

Radio ZET zaprasza serdecznie wszystkich fanów polskiej muzyki na wyjątkowy koncert w poniedziałek, 7 sierpnia. Na szczecińskiej scenie nie zabraknie znanych nazwisk. Główną gwiazdą wieczoru będzie Kayah, a tuż po niej wystąpi C-BooL. Wydarzenie jest częścią tegorocznego The Tall Ships Races, które odbywa się w dniach 5-8 sierpnia.

Bezpłatny koncert Radia ZET odbędzie się 7 sierpnia przy szczecińskich Wałach Chrobrego tuż nad Odrą. Zgromadzona publiczność może liczyć tego wieczoru na zabawę w rytmie słynnych polskich przebojów takich jak „Po Co”, „Never Go Away”, „Testosteron” czy „Magic Symphony”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00 i poprowadzi je Marcin Wojciechowski.

Ponadto przez cały czas trwania finału regat, na antenie Radia ZET będzie można usłyszeć relacje reporterskie dedykowane tej imprezie, a także zobaczyć wszystko od kulis na naszym Instagramie oraz Facebooku

Program koncertu:

  • 18:00-20:00 DJ Jędrzej ZORAN Świerczyński
  • 20:00-21:20 Kayah
  • 21:30-23:00 C-BooL

Tutaj możecie zobaczyć nasz najnowszy wywiad z Kayah. Artystka zdradza szczegóły na temat koncertu.

The Tall Ships Races 2017

Radio ZET jest patronem tegorocznego finału regat po Bałtyku. W dniach 5-8 sierpnia przypłyną do Szczecina największe żaglowce świata. Mieszkańcy i turyści, którzy pojawią się na imprezie będą mogli odwiedzić miasteczko Radia ZET i spotkać się z gospodarzami programów: Justyną Dżbik-Kluge, Kamilem Noselem oraz Marcinem Wojciechowskim.

RadioZET.pl/PK