Zamknij

Dawid Podsiadło o tajnym koncercie w Warszawie. Bilety do wygrania w Radiu ZET!

Piotr Krajewski
19.11.2018 16:06
Dawid Podsiadło
fot. Radio ZET

Dawid Podsiadło pojawił się w „ZET na Punkcie Muzyki”. Opowiedział Marcinowi Wojciechowskiemu o zamkniętym koncercie, który odbędzie się 20 grudnia w Teatrze Narodowym w Warszawie. Bilety na to wydarzenie można zdobyć grając w specjalną mobilną grę. Już niedługo wejściówki będą mogli wygrać także słuchacze Radia ZET!

Red Bull Music Presents: Dawid Podsiadło Gra to zamknięty koncert, który odbędzie się 20 grudnia w Teatrze Narodowym w Warszawie. Wydarzenie będzie wyjątkowe ze względu na kameralny charakter, oprawę wizualną i repertuar, którego część, według zapowiedzi samego Dawida, będzie przygotowana tylko na tę okazję. Nietypowy jest również sposób, w jaki można zdobyć bilety na koncert. Trzeba wcielić się w postać Dawida w moblinej grze, której jest bohaterem, odzyskać jego skradzione hity, a przy okazji zebrać jak najwięcej punktów.

Grę Dawida Podsiadło można pobrać w App Store i Google Play. Co tydzień dziesięć osób z najlepszymi wynikami otrzymuje podwójne zaproszenia na koncert, a kolejne dziesięć najnowszą płytę artysty z jego autografem. Nagrody zdobywać można jeszcze tylko do 10 grudnia.

Bilety na Red Bull Music Presents: Dawid Podsiadło Gra do wygrania w Radiu ZET

Słuchacze Radia ZET także będą mieli okazję zdobyć bilety na zamknięty koncert w Warszawie. W trakcie programu „ZET na Punkcie Muzyki” czekają na nich zagadki dotyczące teledysków Dawida Podsiadło. Do najlepszych trafią wejściówki na Red Bull Music Presents: Dawid Podsiadło Gra w Teatrze Narodowym.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK