Zamknij

Siła Muzyki Radia ZET opanowała Siemiatycze [ZDJĘCIA]

Tomasz Pietrzyk
22.07.2019 11:29
Koncert Siła Muzyki w Siemiatyczach
fot. Radio ZET

Impreza inaugurująca muzyczną trasę koncertową pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET” za nami. W niedzielę, 21 lipca tysiące ludzi bawiło się przy terenach rekreacyjnych w Siemiatyczach w rytmie najlepszej polskiej muzyki. Swoje największe hity zaśpiewali na żywo m.in. Kasia Cerekwicka, Baranovski oraz Szymon Chodyniecki. Zobaczcie zdjęcia!

Za nami inauguracyjny przystanek trasy koncertowej „Siła Muzyki Radia ZET” . W niedzielny wieczór mieszkańcy Siemiatycz byli świadkami kapitalnej, muzycznej zabawy w rytm wielkich polskich przebojów, które zaprezentowali Kasia Cerekwicka, Baranovski i Szymon Chodyniecki. Przy ul. Grodzieńskiej w okół terenów rekracyjnych mieli okazję także wystąpić zespół Impacto, De Marco i Omorfos.

Tłumnie zgromadzona publiczność mogła też liczyć na towarzystwo prezentów Radia ZET. Koncert w Siemiatyczach poprowadzili: Damian Michałowski i nasz radiowy specjalista od wkręcania - Kamil Nosel.

 

To jednak nie koniec letniej trasy „Siła Muzyki Radia ZET”. Wszystkich fanów niezapomnianych koncertowych wrażeń czeka jeszcze zabawa w Uniejowie, o której więcej już wkrótce na radiozet.pl.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku