Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gotuj z Marcinem Sońtą i jedź na finał Hell's Kitchen!

11.03.2015 16:08

Marcin Sońta z Dzień Dobry Bardzo to zapalony kucharz. Podzielasz jego pasję? Słuchaj wskazówek, wyślij nam przepis i zdjęcie swojej potrawy i wygraj udział w nagraniu finałowego odcinka Hell's Kitchen!

Gotuj z Marcinem Sońtą i jedź na finał Hell's Kitchen! fot. Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia - konkurs w Radiu ZET!

Gotuj z Marcinem Sońtą

Rusza kolejna edycja konkursu "Hell's Kitchen Piekielnia Kuchnia w Radiu ZET"! Od 10 marca do 15 maja Marcin Sońta z Dzień Dobry Bardzo będzie szukał kulinarnych talentów. Autorzy najbardziej smakowitych potraw mają szansę na wspaniałe nagrody!

 

Przed nami aż 10 rund pysznej zabawy. W każdej z nich do wygrania będzie ekskluzywny zestaw porcelany Villeroy&Boch (m.in. do zapiekania czy śniadaniowy). Ale to nie wszystko! Zwycięzca rundy finałowej zgarnie podwójne zaproszenie na nagranie finałowego odcinka Hell's Kitchen Piekielnia Kuchnia w telewizji Polsat!

Hell's Kitchen w Radiu ZET

Jak wziąć udział w zabawie? To bardzo proste! W każdy wtorek w trakcie programu Hell's Kitchen Marcin Sońta będzie wybierał jedną literę. Twoim zadaniem będzie przygotowanie potrawy z 3 składników, których nazwy zaczynają się właśnie na podaną literę.

Potem pozostanie już tylko zrobić apetyczne zdjęcie i załączyć je do zgłoszenia w naszym konkursowym formularzu!

Pierwszy etap już trwa!

W ostatni wtorek Marcin Sońta rozpoczął zabawę, podając pierwszą literę. Jakich produktów powinieneś użyć? Zobacz film i się przekonaj!

 

Jesteś miłośnikiem gotowania? Nie czekaj.

Zgłoś się!

Oceń