Radio ZET szuka Mistrzów Leżakowania. Zdradź nam swój sposób i wygraj leżak [SZCZEGÓŁY AKCJI]

Tomasz Pietrzyk
03.07.2019 12:34
Mistrzowie Leżakowania w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Ewelina Pacyna i Damian Michałowski od 1 lipca w popołudniowym, letnim programie Radia ZET szukają prawdziwych mistrzów leżakowania, których nagradzają ich ulubionymi siedziskami — czerwonymi leżakami od Radia ZET. Sprawdź co zrobić, aby wygrać.

 

Mistrzowie Leżakowania: wygraj czerwony leżak od Radia ZET

Od 1 lipca w popołudniowym programie między 15:00 a 19:00 w Radia ZET, Ewelina Pacyna i Damian Michałowski będą szukać prawdziwych mistrzów leżakowania. 

W każdy poniedziałek, środę i piątek wakacji prezenterzy w trakcie swojego programu będą zbierać najciekawsze patenty na odpoczynek w ulubionym przez Polaków siedzisku. Na działce? Na balkonie? W parku? Na plaży ze znajomymi, a może po kryjomu w pracy? Opowiedz nam, gdzie najlepiej zasiąść i zrelaksować się na leżaku! Zdradź, w którym miejscu leżakowanie sprawia Ci największą przyjemność i usłysz się na żywo na antenie Radia ZET! 

Nagraj się i zgłoś się do zabawy o leżak Radia ZET

Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie i wygrać leżak od Radia ZET? W każdy poniedziałek, środę i piątek w trakcie programu Eweliny Pacyny i Damiana Michałowskiego nagrywając się na sekretarkę (nr 321 321 321) należy opowiedzieć o swoim sposobie na idealny odpoczynek w leżaku. Ciekawe historie pojawią się na antenie Radia ZET, a zwycięzca wybrany przez prezenterów zostanie nagrodzony na żywo w Radiu ZET przez Ewelinę i Damiana.
Więcej informacji o akcji „Mistrzowie Leżakowania” do usłyszenia w popołudniowym, letnim programie Radia ZET. Przyjemnego leżakowania!

Zobacz także