WOŚP: Dzień w Radiu ZET wylicytowany!

Redakcja
16.01.2017 10:12
WOŚP: Dzień w Radiu ZET wylicytowany!

Radio ZET po raz kolejny przyłączyło się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i na aukcje wystawiło Dzień w Radiu ZET, który został wylicytowany za 16 700 PLN - ta ogromna kwota zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy! 

O północy z niedzieli na poniedziałek (15-16.01) zakończyła się licytacja Dnia w Radiu ZET. Szczęśliwym zwycięzcom aukcji został użytkownik o nicku "kdobrowo":

 

 

Osoba, która wylicytowała dzień w Radiu ZET będzie mogła zwiedzić redakcję Radia ZET, przy ul. Żurawiej  8 w Warszawie oraz pozostałe redakcje stacji Grupy Eurozet (ZET Chilli,  ZET Gold) oraz spotka się z prowadzącymi programy "Dzień Dobry Bardzo" (Agnieszka Kołodziejska, Tomasz Florkiewicz), "od Ucha do Ucha" (Marcin Sońta) i "Uważam ZET" (Damian Michałowski, Michał Korościel). Ponadto przygotuje prognozę pogody w porannym paśmie "Dzień Dobry Bardzo", porozmawia z Konradem Piaseckim, redaktorem prowadzącym Gościa Radia ZET, weźmie udział w produkcji programu Radia ZET, zapozna się z pracą reportera radiowego; weźmie udział w porannym kolegium i współtworzy serwis informacyjny pod okiem redaktora wydania.

-25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także  tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie - mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pediatria już po raz kolejny była tematem Finału. Do tej pory na rzecz pediatrii ogólnej Orkiestra grała w czasie 11, 12 i 24. Finału. 

Historia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Od pierwszego finału WOŚP minęło już ćwierć wieku. Orkiestra jeszcze nigdy nie była tak potrzebna, jak teraz. Od wielu lat nie pracowaliśmy z takim żarem - przekonuje Jurek Owsiak dziękując Polakom na całym świecie za to, że dzięki ich wsparciu udało się pomóc tak wielu ludziom. Zobacz, jak zaczynała grać Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.