Licytuj ślubną przemowę Szymona Majewskiego na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tomasz Pietrzyk
17.12.2018 15:38
Licytuj ślubną przemowę Szymona Majewskiego na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Nasz brodaty dziennikarz Szymon Majewski ofiarował na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niezwykłą gratkę dla par planujących ślub w 2019 roku! Szymon przekazuje na aukcje swoje 20 minutowe (a może i dłuższe) przemówienie ślubne na (być może) Państwa weselu. Licytuj i graj z orkiestrą!

Pewne jest, że przemówienie będzie zabawne, ale też i pełne ważnych, życiowych wskazówek (wszak Szymon jest szczęśliwym małżonkiem, z 25-letnim stażem, więc doskonale wie, o czym mówi). Obiecuje wzmocnić przekaz przykładami ze swojego życia.

Szymon zobowiązuje się oprzeć swoje przemówienie na wywiadach przeprowadzonych z Państwa teściami i przyjaciółmi i co więcej - daje gwarancję długiego i szczęśliwego pożycia dla Państwa. Będzie to radosny wykład motywacyjny dla par, które powiedziały sobie TAK i chcą zadbać o to, żeby szybko nie powiedzieć sobie NIE.

Zapraszamy do licytacji!

Dla przypomnienia dodajmy, że przez te wszystkie znakomite finały udało się zebrać łącznie ponad 951 milionów złotych! Oby w tym roku udało się przekroczyć MILIARD. Dyrygentem całej orkiestry jest Człowiek Orkiestra - Jurek. Pamiętajcie, 13 stycznia wrzucamy do puszek i licytujemy!

27. finał WOŚP już 13. stycznia 2019. W tym roku Orkiestra Jurka Owsiaka grać będzie z Radiem ZET.

Jerzy Owsiak na miesiąc przed 27. finałem WOŚP był gościem w porannym programie Dzień Dobry Bardzo. Założyciel Fundacji na antenie Radia ZET szczegółowo opowiedział o tym, co on sam i jego sztab zaplanowali na kolejny finał. 

Jedno jest pewne. Podczas 27. finału światełko do nieba przybierze zupełnie inną formę niż do tej pory. Na pewno będzie cichsze, ale to nie znaczy, że mniej efektywne...

27. Finał WOŚP - Pomaganie jest dziecinie proste.

Podczas 27. finału WOŚP orkiestra Owsiaka będzie grała dla dzieci małych i bez focha — na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie, 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W realizacji celu 27. Finału WOŚP Fundacja skupi się przede wszystkim na zakładach diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej.

Radio ZET dołączy się i jak co roku zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Więcej szczegółów wkrótce.

Źródło: wosp.org.pl