Zamknij

Listy do M. 4: Premiera już 4 listopada [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
09.10.2020 15:26
Listy do M. 4: Premiera już 4 listopada [SZCZEGÓŁY]
fot. Marcin Makowski TVN

Listy do M. 4 już od 4 listopada na ekranach kin! Co wiemy na niecały miesiąc przed premierą? Kto wystąpi? Jaka będzie fabuła 4 części Listów do M? Sprawdźcie i zobaczcie najnowszy zwiastun filmu.

Z przyjemnością prezentujemy Wam nową odsłonę serii, której pierwsze trzy części przyciągnęły do kin blisko 9 milionów widzów. Uwielbiani bohaterowie wracają. Ich losy znów splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia, a nowe postaci wywrócą ich życie do góry nogami. W swoich rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka i Borys Szyc, a dołączają do nich m.in. Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha i Vanessa Aleksander. Odkrywając, czym jest prawdziwa miłość, bohaterowie zrozumieją, że święta rzeczywiście mogą mieć magiczną moc – moc łączenia.

LDM4 plakat pion internet

Gdy zbliża się Wigilia, wszystko może się zdarzyć! Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich „miłość do bliźniego”. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę!

Zobaczcie najnowszy zwiastun Listów do M. 4:

W 4 odsłonie kultowej komedii romantycznej po raz czwarty pojawi się wątek naszego Radia ZET. Ponownie jak w przypadku 3 części filmu w roli prezenterki Radia ZET zobaczymy Magdalenę Różczkę, a jej realizatora zagra Danuta Stenka. Natomiast w rolę redaktora naczelnego wcieli się Cezary Kosiński. 

różczka
Listy-do-M.-4-Zdjecia-do-filmu-oficjalnie-zakonczone-SZCZEGOLY-DATA-PREMIERY_article

fot. Marcin Makowski TVN

Więcej na temat filmu do usłyszenia w Radiu ZET i do przeczytania niebawem na radiozet.pl.