Zamknij

Listy do M. 4: Weź udział w konkursie i zobacz film za darmo [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
01.02.2021 10:31
Listy do M. 4: Weź udział w konkursie i zobacz film za darmo [SZCZEGÓŁY]
fot. Materiały prasowe

Listy do M. 4 od 1 lutego 2021 roku można obejrzeć w serwisie player.pl. W związku z internetową premierą kultowej komedii romantycznej, na Instagramie Radia ZET przygtowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zdobycia są specjalne kody, dzięki którym można obejrzeć produkcję bez dodatkowych opłat. Szczegóły znajdziecie poniżej.  

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy premiera filmu "Listy do M. 4".  Początkowo czwarta część produkcji zaplanowana była na 4 listopada 2020 roku. Jednak z powodu trwającej pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie, premiera "Listów do M.4" została przesunięta.

Film ostatecznie trafił na internetową platformę Player.pl w poniedziałek, 1 lutego. Dostęp do produkcji "Listy do M. 4" będą miały osoby, które mają wykupioną subskrypcję na Playerze lub te, które wygrają kody w naszym konkursie na Instagramie. Szczegóły oraz regulamin dostępne są poniżej.

Reżyserem filmu jest Patrick Yoka, odpowiedzialny m.in. za takie produkcje jak "Rodzinka.pl", "Prawo Agaty" czy "Hela w opałach".

"Listy do M." to jeden z najpopularniejszych polskich filmów ostatnich lat. Pierwsza część produkcji miała premierę w 2011 roku i przyciągnęła do kin prawie trzy miliony widzów. W kolejnych latach powstały kolejne części. 

RadioZET jest partnerem filmu "Listy do M. 4".

Listy do M. 4 - OBSADA: kto zagra w nowej części filmu i o czym będzie? [ZWIASTUN]

Obsada "Listów do M. 4" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu już pierwsza część polskiego filmu cieszyła się dużym zainteresowaniem i zyskała grono wiernych zwolenników. Wiadomo, że w rolach głównych ponownie wystąpią Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk oraz Tomasz Karolak. W filmie zobaczymy także Magdalenę Różdżkę, która znowu wcieli się w prezenterkę Radia ZET.

Ponadto w obsadzie "Listów do M. 4" m.in. Wojciech Malajkat, Borys Szyc, Izabela Kuna, Danuta Stenka, Cezary Pazura, Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Rafał Zawierucha, Anna Smołowik, Weronika Wachowska, Mateusz Winek czy Vanessa Aleksander.

Zwiastun "Listów do M. 4" zamieszczamy poniżej.