Zamknij

Lubniewice: Kamil Nosel przebrany za wędkarza odnaleziony. Zobacz, jak słuchacz Maciek wygrał skuter [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
12.07.2019 12:50
Kamil Nosel odnaleziony w Lubniewicach
fot. Radio ZET

W czwartek 11 lipca 2019 Radio ZET ukryło przebranego i ucharakteryzowanego Kamila Nosela za wędkarza. Jako pierwszy prezentera Radia ZET rozpoznał słuchacz Maciek, który przez przybicie z nim "piątki" został posiadaczem nowego skutera. Zobacz materiał z ukrytej kamery.

 

Kamil Nosel przebrany za wędkarza rozpoznany!

Od 4 lipca do 29 sierpnia 2019 roku w każdy czwartek wakacji w różnych częściach polski Radio ZET chowa przebranego za różne postaci Kamila Nosela. 11 lipca w Lubniewicach - podczas drugiej odsłony akcji „Znajdź Nosela” pierwszą osobą, która rozpoznała ucharakteryzowanego prezentera Radia ZET był słuchacz Maciek. Tego dnia Kamil Nosel na parę godzin połączył zawód radiowca z wędkowaniem.

Jak poszło Noselowi w nowej roli? W jakich okolicznościach został ukryty i odnaleziony i ilu ludzi przemierzało zakamarki Lubniewic szukając łowiącego Kamila? Cały przebieg poszukiwań Kamila Nosela w Lubniewicach możecie zobaczyć w powyższym materiale wideo.

Skutery od Radia ZET: Gdzie i jak je wygrać? [DATY, LISTA MIAST]

Markowe skutery od Radia ZET można wygrać w każdy czwartek wakacji. Jak, kiedy i gdzie szukać Kamila Nosela? Wszystkich podpowiedzi dotyczących przebranego Nosela w danej lokalizacji usłyszycie w Radiu ZET. Dodatkowe i równie pomocne podpowiedzi dotyczące stroju i lokalizacji Kamila Nosela możecie zobaczyć na naszym Instagramie (radio_zet). Gdzie znaleźć i spotkać Kamila Nosela? Mistrza wkrętów będziecie mogli spotkać w następujących miastach:

Uwaga! Pamiętajcie, że aby wygrać Skutery Suzuki Burgman od Radia ZET trzeba Kamilowi „przybić piątkę”.

Suzuki Burgman: wygraj markowy skuter od Radia ZET

Nagrodą główną w naszej letniej zabawie jest markowy skuter Suzuki Burgman od Radia ZET o wartości blisko 18 000 tysięcy złotych. Zwycięzca, który jako pierwszy rozpozna Kamila Nosela wygrywa skuter z opłaconym podatkiem.

Włącz Radio ZET  już teraz i szukaj Kamila Nosela!