Zamknij

Maciek Musiał w Radiu ZET: "Kiedy dowiedziałem się o otrzymaniu roli w Wiedźminie, postawiłem wszystkim piwo w Warsie"

Tomasz Pietrzyk
26.11.2018 15:00
Maciek Musiał w Radiu ZET: "Kiedy dowiedziałem się o otrzymaniu roli w Wiedźminie, postawiłem wszystkim piwo w Warsie"
fot. Radio ZET

W ostatnią niedzielę listopada gościem Szymona w programie "Nie Mam Pytań" był Maciej Musiał - wyrastająca gwiazda Netflixa. Na antenie Radia ZET rozmowa m.in. o grze w serialu "Wiedźmin", o pierwszym, polskim serialu Netflixa „1983” i filmie „Miłość jest wszystkim”. Młodość kontra późna młodość! Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

 
 
 

Maciej Musiał - utalentowany aktor, znany z telewizyjnych programów takich jak: „The Voice of Poland” i „Kocham Cię, Polsko!” oraz serialu "Rodzinka.pl" wyrasta nam na gwiazdę Netflixa. 30 listopada odbędzie się premiera pierwszego polskiego serialu Netflixa - Musiał gra w nim jedną z głównych postaci. Jakby tego było mało, to dodamy, że młody Maciek dostał rolę w serialu od "Wiedźmin" od Netflixa.

Nie Mam Pytań, w każdą niedziele w Radiu ZET!

Szymon Majewski co tydzień do studia Radia ZET zaprasza ciekawego gościa. Do słuchania autorskiej audycji Szymona "Nie Mam Pytań" zapraszamy w każdą niedzielę od godziny 19:00.

Posłuchaj i zobacz więcej ekskluzywnych wywiadów Szymona z gwiazdami. Wszystkich rozmów Szymona można też posłuchać w naszej aplikacji w zakładce "Podcasty".

Radio ZET/TP