Zamknij

Magdalena Popławska w Radiu ZET: Pierwszą traumę zaliczyłam w teatrze [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
21.09.2020 14:36
Magdalena Popławska w Radiu ZET: Pierwszą traumę zaliczyłam w teatrze [WIDEO]
fot. Radio ZET

Szymon metodą usta- usta przepytał Magdę Popławską. Wiele świetnych ról, w tym jego ulubiona w „Ataku paniki”. Aktorka Krzysztofa Warlikowskiego i fanka pszczół. A już wkrótce... Osiecka! Cała rozmowa do ponownego odsłuchania oraz obejrzenia poniżej. 

Nie Mam Pytań - wywiady Szymona Majewskiego 

Gwiazdy, celebryci, najnowsze plotki i informacje z życia gwiazd, skandale, newsy o aktorach — dowiedz się o nich wszystkiego słuchając autorskiego programu Nie Mam Pytań Szymona Majewskiego w Radiu ZET. W każdą niedzielę do studia Radia ZET Majewski zaprasza ludzi z pierwszych stron gazet, ze świata kultury, sztuki i telewizji na rozmowy ciekawe i pełne dobrej energii. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej strony, nieznanej dotąd odbiorcom. 

Podcasty Szymona Majewskiego

Wywiadów Szymona Majewskiego możesz słuchać w niedzielne wieczory między godziną 19:00 a 21:00. Posłuchaj ekskluzywnych rozmów z polskimi celebrytami, gwiazdami i inspirującymi osobowościami na najróżniejsze tematy. Sprawdź, jak prezenter Radia ZET zadaje gościom pytania, których zupełnie się nie spodziewali i próbuje dowiedzieć się rzeczy, o których nikt jeszcze nie wie. Przegapiłeś najnowszy odcinek? Wybierz program Nie Mam Pytań i odsłuchaj podcast z audycji na player.radiozet.pl przed snem, w drodze do pracy lub z pracy, w samochodzie, czy w kolejce do lekarza.