Zamknij

Maja Ostaszewska w Radiu ZET: „Nie wyobrażam sobie grzebać w cudzym telefonie. To jest podłe” [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
16.09.2019 15:42
Maja Ostaszewska w Radiu ZET. Zobacz wywiad Szymona Majewskiego z Mają Ostaszewską
fot. Radio ZET

Aktorka w najnowszym odcinku autorskiego programu „Nie Mam Pytań” opowiedziała słuchaczom Radia ZET o filmie (Nie)znajomi, o tym, jak ważne jest szanować przestrzeń drugiego człowieka, o polityce, która jest wszędzie i do wszystkiego można ją doczepić, o tym, że ludzie kłamią codziennie oraz o nowej roli w westernie Maćka Bohniaka. Zobacz najnowszy wywiad Szymona Majewskiego.

 

Maja Ostaszewska w filmie (Nie)znajomi [ZWIASTUN]

Maję Ostaszewską możecie zobaczyć w najnowszej produkcji Tadeusza Śliwy - reżysera "Ucha Prezesa". Film pt. (Nie)znajomi opowiada o grupie przyjaciół, która podczas wspólnej kolacji postanawia zagrać w nietypową grę. Wymieniają się telefonami i ujawniają sobie nawzajem wiadomości. Wszystkie przychodzące połączenia przełączają natomiast na tryb głośnomówiący. Okazuje się, że mają przed sobą sekrety, których wyjście na jaw znacznie namiesza w ich grupce. Zobacz zwiastun filmu:

Wywiady Szymona Majewskiego „Nie Mam Pytań”

W nowej ramówce Radia ZET Szymon Majewski powraca ze swoimi autorskimi wywiadami i co niedzielę do Radia ZET zaprasza ludzi ze świata kultury, sztuki i telewizji. Wszystko po to, aby Słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej i często nieoczywistej strony.

Wszystkich wywiadów Szymona Majewskiego możesz odsłuchać w naszej aplikacji w zakładce podcasty lub obejrzeć na podstronie programu oraz naszym kanale na YouTubie .

Źródło: materiały prasowe