Zamknij

Majka Jeżowska: Wzruszyłam się, kiedy na Pol'and'Rock Festival zobaczyłam tysiące ludzi skandujących moje imię [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
08.11.2019 13:04
Majka Jeżowska w rozmowie z Szymonem Majewskim
fot. Radio ZET

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w Polsce. Kochana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych — Majka Jeżowska w Radiu ZET o bogobojności, o wierze w boga, o kultowym występie na Pol'and'Rock Festival 2019 i niezapomnianych emocjach, które towarzyszyły jej wtedy na scenie oraz o wspieraniu homoseksualnej młodzieży. Zobacz cały wywiad Szymona Majewskiego z Majką Jeżowską.

 

Majka Jeżowska „A ja wolę moją mamę” na Pol'and'Rock Festival

Kto jeszcze tego nie widział musi to zobaczyć! Majka Jeżowska do tej pory ma ciarki na ciele, kiedy wspomina swój występ podczas Pol'and'Rock Festival 2019. Fani śpiewali z piosenkarką jej kultową piosenkę "A ja wolę moją mamę" i poszli w ostre pogo. Zobacz to na własne oczy! 

Dla przypomnienia dodajmy, że tekst do piosenki  „A ja wolę moją mamę” został napisany przez Agnieszkę Osieckę. Jeżowska sięgnęła po to tekst, kiedy po kilku dobrych latach wróciła z USA do swojego syna. Majka Jeżowska wtedy sama skomponowała muzykę, zaś aranżacją zajął się Jan Borysewicz. Piosenka stała się absolutnym hitem i artystka postanowiła w takim kierunku tworzyć kolejne utwory.

Wywiady Szymona Majewskiego „Nie Mam Pytań” [SŁUCHAJ lub OGLĄDAJ]

Szymon Majewski w każdą niedzielę do studia Radia ZET zaprasza ludzi ze świata kultury, sztuki i telewizji. Po godz. 19:00 słuchaj jego autorskich wywiadów i poznaj gwiazdę od zupełnie innej, często nieoczywistej strony.

Wszystkich wywiadów Szymona Majewskiego możesz odsłuchać w naszej aplikacji w zakładce podcasty, na stronie player.radiozet.pl lub je obejrzeć na podstronie programu „Nie Mam Pytań” oraz naszym kanale na YouTubie.