Zamknij

Majówka 2018: Morze, Góry i Mazury z Radiem ZET [HARMONOGRAM]

Tomasz Pietrzyk
28.04.2018 12:00
Majówka 2018: Morze, Góry i Mazury z Radiem ZET [HARMONOGRAM]

Już po raz siódmy Radio ZET ma przyjemność zaprosić na wspólną Majówkę. Akcja "Morze, góry i mazury" tradycyjnie będzie się odbywała w trzech miastach: Łebie, Szczyrku i Mikołajkach, w których Radio ZET będzie zachęcać mieszkańców i turystów do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Na miejscu masa atrakcji i możliwość spotkania się z naszymi dziennikarzami. Sprawdź dokładny HARMONOGRAM Majówki z Radiem ZET.

1, 2 oraz 3 maja nasi dziennikarze w ramach akcji "Morze, góry i Mazury" będą w Szczyrku, Mikołajkach i Łebie. Na miejscu będziemy czekać na Was z masą atrakcji:

W tym roku również zapowiada się wyjątkowo aktywna majówka! W każdej miejscowości powstanie miasteczko Radia ZET ze specjalnymi strefami aktywności, a w nich: darmowe wypożyczalnie rowerów z przewodnikami, stanowiska do Nordic Walking z instruktorami oraz strefy z atrakcjami i konkursami oraz nagrodami.

Gospodarzami miasteczek będą nasi dziennikarze: Waldemar Maniewski (Mikołajki), Romuald Kłosowski (Łeba) oraz Mateusz Golis (Szczyrk). Ich relacje będzie można usłyszeć na naszej antenie.

We wspólną Majówkę zaangażowały się również GOPR, WOPR, a także policja i straż pożarna. Zaplanowane zostały specjalne pokazy ratownictwa, a także szkolenia z udzielania pierwszej pomocy.

Akcja potrwa od 28 kwietnia do 6 maja.

Na naszej antenie znajdziesz również mnóstwo informacji - doradzimy Ci gdzie warto pojechać, co robić w Majówkę i jak aktywnie spędzić ten długi weekend. Poza tym w Radiu ZET do wygrania będą rodzinne pobyty w Szczyrku, Mikołajkach i Łebie, gdzie, jak co roku, dla gości przygotowano mnóstwo atrakcji. W majówkowy klimat słuchaczy wprowadzi też Marzena Chełminiak, która odwiedzi Brenną i Szczyrk. Z tych miejsc poprowadzi na żywo swój autorski program Życie jak Marzenie (11:00-15:00).

ZAPRASZAMY!