Majówka 2019 - zapraszamy do Łeby, Szczyrku i Mikołajek [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
29.04.2019 13:30
Majówka 2019 - zapraszamy do Łeby, Szczyrku i Mikołajek [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Już po raz ósmy Radio ZET zaprasza na wspólną majówkę „Morze, góry i Mazury”. Atrakcje dla turystów przygotowaliśmy w Łebie, Szczyrku i Mikołajkach. Nasza majówkowa akcja potrwa od 1 do 4 maja. Zapraszamy!

Jak co roku dla mieszkańców i turystów, którzy na majówkę postanowili wybrać się do Łeby, Szczyrku lub Mikołajek, Radio ZET przygotowało moc atrakcji. Na miejscu (pl. Wolności Mikołajki, Skwer Rybaka - Łeba, Pl. św. Jakuba - Szczyrk) będziemy zachęcać do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Dlatego w każdej z miejscowości staną specjalne miasteczka Radia ZET, a w nich: darmowe wypożyczalnie rowerów z mapkami polecanych tras, stanowiska do Nordic Walking z instruktorami, wspólne grillowanie i zabawy kulinarne, liczne konkursy z nagrodami, a także niespodziankami przygotowane przez sponsorów, którymi w tym roku są mBank, Circle K, Szubryt i Max Elektro.

Gospodarzami miasteczek będą: Ewelina Pacyna, Kamil Nosel i Waldemar Maniewski, których relacje będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET.
Relacje z naszej majówki będziecie mogli także podglądać w naszych mediach społecznościowych — na Instagramie (radio_zet) i Facebook'u.