Zamknij

Majówka z Radiem ZET. Grillujemy nad morzem, w górach i na Mazurach [ZDJĘCIA]

Tomasz Pietrzyk
02.05.2019 20:03
Majówka z Radiem ZET. Grillujemy nad morzem, w górach i na Mazurach [ZDJĘCIA]
fot. Radio ZET

Już po raz ósmy Majówkowe szaleństwo ogarnęło naszych Słuchaczy - turystów odwiedzających Łebę, Szczyrk i Mikołajki. Zobaczcie zdjęcia z pierwszych dwóch dni wspólnego grillowania.

Radio ZET w Majówkę. Jesteśmy w Łebie, Szczyrku i w Mikołajkach

Od 1 do 4 maja od godz. 10:00 możecie się z nami spotkać na pl. Wolności w Mikołajkach, przy Skwerze Rybaka w Łebie i przy pl. św. Jakuba w Szczyrku. 

W każdej z wymienionych miejscowości znajdziecie specjalne miasteczka Radia ZET, a w nich: darmowe wypożyczalnie rowerów z mapkami polecanych tras, stanowiska do Nordic Walking z instruktorami, wspólne grillowanie i zabawy kulinarne, liczne konkursy z nagrodami, a także niespodziankami przygotowane przez sponsorów, którymi w tym roku są mBank, Circle K, Szubryt i Max Elektro.

Gospodarzami miasteczek będą: Ewelina Pacyna (Łeba), Kamil Nosel (Mikołajki) i Waldemar Maniewski (Szczyrk), których relacje będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET.

Dodajmy, że relacje z naszej majówki możecie także oglądać w naszych mediach społecznościowych — na Instagramie (radio_zet) i Facebook'u.